Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos
Startpreis 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Europese lakwerk dekseldoos met portret. Afmeting: 4 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Hollandse Willem III spiegel , 1870
Ergebnis: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.

3x Fayence papborden, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Drie 18e eeuwse blauwe Fayence papborden met chinoiserie decors. Eén bordje randschade. Afmeting: ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude porseleinen figuren
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Sitzendorf figuur, bisquit porselein, dame met groen kleed + Royal Doulton, Figure of November 1987 + Royal Doulton, zwarte figuren. Afmeting: 2...

Antiek dekselkompas, 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek blikken dekselkompas. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vierkante vaas. Met figuren, florale decor. Bodemmerk op console. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

3x Chinese vazen, 19e eeuw
Ergebnis: 125 EUR

Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bloesem decor. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

2x Chinese theepotten, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse beschadigde Chinees porseleinen theepotten. Qung Lung + Imari. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In redelijke staat.

Obelisk
Ergebnis: 60 EUR

Decoratieve houten obelisk met Oosterse handgeschilderde decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Antiek kachelscherm 1900
Ergebnis: 60 EUR

Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.

Antiek Engels servies op tablet
Startpreis 30 EUR

Antiek Engels keramieken theeservies met tablet, theekan, melk+suikerpot, schaaltje, zes kop en schotels. Gemerkt Grindley England Cream Petal. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose plaquette
Startpreis 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel op bloesemtak decor + signatuur. Afmeting: 12,9 x 20,6 cm. In goede staat.

Art Deco tafel met intarsia
Startpreis 100 EUR

Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

2x Antieke gietijzeren deur rasters
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke gietijzeren deur rasters. Afmeting: 90 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startpreis 30 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

Onduid. gesig., Rietsnijder
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

6x Antieke tabaks dekseldozen
Ergebnis: 50 EUR

Zes maal antieke tabaks dekseldozen. Bestaande uit onder andere: Terracotta, wit + terracotta man met Fez + koperen tabaksdoos + twee snuiftabak doosjes. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 5 - 26 cm. In ...

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decor en tekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Elsina Wijnstok, Waterpartij
Ergebnis: 50 EUR

Elsina Wijnstok. Waterpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Decoratief schommelfiguur
Ergebnis: 40 EUR

Decoratieve handbeschilderde schommelfiguur met extra figuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

A. van Gilst, Platbodems richting meer
Startpreis 100 EUR

Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2x Lederen zwepen
Startpreis 40 EUR

Twee houten zwepen met leder. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.

4x Antiquarische boeken
Startpreis 100 EUR

Vier antiquarische boeken. L' aboratore D'ethnologie 1939. Met bril 3D rood/blauw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.