Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Roco Museum Edition 43712
Ergebnis: 95 EUR

Roco Museum Edition 43712, H0 E-Lok BR E 94 279 DB, inclusief originele verpakking en in goede staat.

Gouden ring met diamant
Startpreis 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met 2 witgouden opgelegde kruizen met daartussen 13 pave gezette briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct P/W. ø 53, ca 4,9 gram. Breedte ring 6,5 mm. In goede staat

2x Antiek porseleinen figuren
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: KPM, jongen met fruitmand, arm stuk af + Dresden figuur, basis gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Rietsnijder
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

Antiek lederen etui met goud, 1860
Startpreis 80 EUR

Antiek lederen Biedermeier houder met 585 gouden slot en monogramplaat. Circa 1860. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

5 Delen Delfts blauw
Ergebnis: 45 EUR

Vijf maal Delfts blauwe Porceleyne Fles keramiek. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Schenkkan, dekselvaas, twee borden, vaasje. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke wandelstokken
Startpreis 50 EUR

Twee oude/antieke wandelstokken. Plated. Afmeting: L 88 - 90 cm. In goede staat.

Elsina Wijnstok, Waterpartij
Ergebnis: 50 EUR

Elsina Wijnstok. Waterpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Antiek Hollands tegeltableau, 1900
Startpreis 350 EUR

Antiek Hollands tegeltableau. Circa 1900. Monogram R.B. en Hilversum. Platbodem met riet in Hollands landschap. Afmeting: 63 x 90 cm. In goede staat.

Roco 43192
Ergebnis: 55 EUR

Roco H0 43192, 3-delige elektrische tram Düwag (KVB) met originele verpakking en in goede staat

2x Oud/antiek handbeschilderd porselein
Startpreis 60 EUR

Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

A. van Gilst, Platbodems richting meer
Startpreis 100 EUR

Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Roco 4193S (43510)
Startpreis 50 EUR

Roco H0 4193S (43510), E-Lok BB-15046 SNCF met originele verpakking en in goede staat

Evert Rabbers, 2 schetsen
Startpreis 100 EUR

Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Veemarkt in stad + Koeien bij boerderij. Houtskool op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Verso The Art Master
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.

Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn"
Startpreis 100 EUR

Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn in Österreich" , bevat E-lok 1670 25 en Diesellok 2045 20 met originele verpakking in goede staat

N. Winston, Hoenderhof met kippen
Startpreis 60 EUR

N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Mediterraans
Startpreis 50 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Mediterraans huis in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 51 cm. In goede staat.

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031
Ergebnis: 60 EUR

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat

Roco H0, 62986, SNCF 72006
Ergebnis: 140 EUR

Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Ergebnis: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startpreis 200 EUR

Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Biedermeier precisie regulateur, 1830
Ergebnis: 400 EUR

Duitse essenhouten Biedermeier precisie regulateur met compensatieslinger en emaille wijzerplaat. Iets beschadigd. Circa 1830. Afmeting: H 195 cm. Verder in goede staat.