Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Ergebnis: 25 EUR

Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.

2-Delig Chinees beeld, Man op paard
Startpreis 200 EUR

Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke sculptuur, 1930
Ergebnis: 40 EUR

Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord
Ergebnis: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal
Startpreis 125 EUR

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.

Bronzen haan, door P.J. Mene
Ergebnis: 225 EUR

P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.

Roco H0, 62986, SNCF 72006
Ergebnis: 140 EUR

Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.

Erotisch beeld, Dame met jarretels
Ergebnis: 140 EUR

Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startpreis 250 EUR

Geelgouden ring,585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. breedte 9 mm, ca 7,2 gram. ø 58 In goede staat

Oud bronzen beeld, Kruisridder
Ergebnis: 45 EUR

Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Ergebnis: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

Zilveren strooilepel 1905
Startpreis 40 EUR

835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.

2x Lepelrekken + lepels
Ergebnis: 85 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Ergebnis: 130 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startpreis 200 EUR

Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Biedermeier precisie regulateur, 1830
Ergebnis: 400 EUR

Duitse essenhouten Biedermeier precisie regulateur met compensatieslinger en emaille wijzerplaat. Iets beschadigd. Circa 1830. Afmeting: H 195 cm. Verder in goede staat.

Raymond Branlé vaas
Ergebnis: 40 EUR

Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Citrien collier met gouden streekslot
Startpreis 300 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Comtoise + datum, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.

Zakhorloge in houder
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, in zilveren houder op ronde voet met graveerwerk. Election. 7x4x10cm. In goede staat

4x Antiek kristalglas
Ergebnis: 80 EUR

Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...

Antieke Friese staartklok 1800
Startpreis 125 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Moderne design tafellamp
Startpreis 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.