Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.
P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Geelgouden ring,585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. breedte 9 mm, ca 7,2 gram. ø 58 In goede staat
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...
835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.
Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Duitse essenhouten Biedermeier precisie regulateur met compensatieslinger en emaille wijzerplaat. Iets beschadigd. Circa 1830. Afmeting: H 195 cm. Verder in goede staat.
Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, in zilveren houder op ronde voet met graveerwerk. Election. 7x4x10cm. In goede staat
Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.