Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een geschulpte rand met lijndecor, in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. ø 5 mm, ø oorknop 9 mm. In goede staat
19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat
Oude/antieke Chinees porseleinen blauw/witte pijpvaas met plated bovenrand. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Bijzondere 925/000 zilveren jachttrofee met benen slagtand op verzwaarde ronde voet met drie bolpootjes. Voorzien van stempel Joseph Rogers & Sons, Sheffield. Anno 1901. Afmeting: H 14 cm. / ø 8 cm. I...
Geelgouden ring,585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. breedte 9 mm, ca 7,2 gram. ø 58 In goede staat
Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen hoge kom en waterbakje, wit/rood. Eén maal bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 11 cm ø / 10 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Lot zilver, met 3 lepels, een petitfourschep en een vleesvork, 835/000. Een grote stroolepel met ronde bak met gezaagd decor en een steel met parelrand, , een strooilepel met rechthoekige bak met geza...
Twee Franse Samson porseleinen borden met Hollandse leeuw op schip en goud decor. Afmeting: ø 26,2 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, ruitvormig model met onyx, witagaat en diamant. Hanger met een ruitvormig hangeroog bezet met 12 diamanten, totaal ca 0,06 ct en daaronder de ruitvormige hanger met een Ying...
Twee antieke Chinese bronzen fijn gedecoreerde vazen. Bij gladde vaas mist één ring, verder in goede staat. Afmeting: 24 - 30 cm.
835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.
Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...
Bijzondere 800/000 zilveren 36-delige bestekset. Ieder bestaande uit twaalf stuks messen, vorken en lepels waarvan de heften en stelen in zilver en overige delen verguld. Met stoffen etui. Afmeting: c...
Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...
Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat
Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .
Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.