Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden oorknoppen met bloedkoraal
Startpreis 80 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een geschulpte rand met lijndecor, in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. ø 5 mm, ø oorknop 9 mm. In goede staat

Palissander reiskist, 19e eeuw
Startpreis 425 EUR

19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031
Ergebnis: 60 EUR

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat

Oude/antieke Chinese pijpvaas
Startpreis 1.500 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen blauw/witte pijpvaas met plated bovenrand. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Oud bronzen beeld, Kruisridder
Ergebnis: 45 EUR

Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Jachttrofee met zilver 1901
Startpreis 75 EUR

Bijzondere 925/000 zilveren jachttrofee met benen slagtand op verzwaarde ronde voet met drie bolpootjes. Voorzien van stempel Joseph Rogers & Sons, Sheffield. Anno 1901. Afmeting: H 14 cm. / ø 8 cm. I...

Gouden ring met diamant
Startpreis 250 EUR

Geelgouden ring,585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. breedte 9 mm, ca 7,2 gram. ø 58 In goede staat

Roco H0, 62986, SNCF 72006
Ergebnis: 140 EUR

Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.

Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startpreis 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen hoge kom en waterbakje, wit/rood. Eén maal bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 11 cm ø / 10 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Divers zilveren bestek, 5x
Ergebnis: 150 EUR

Lot zilver, met 3 lepels, een petitfourschep en een vleesvork, 835/000. Een grote stroolepel met ronde bak met gezaagd decor en een steel met parelrand, , een strooilepel met rechthoekige bak met geza...

2x Franse Samson wapenborden
Startpreis 50 EUR

Twee Franse Samson porseleinen borden met Hollandse leeuw op schip en goud decor. Afmeting: ø 26,2 cm. In goede staat.

Antiek theelicht+dienblad, 1920
Startpreis 50 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Ergebnis: 130 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.

Witgouden hanger, Ying-Yang
Startpreis 180 EUR

Witgouden hanger, 585/000, ruitvormig model met onyx, witagaat en diamant. Hanger met een ruitvormig hangeroog bezet met 12 diamanten, totaal ca 0,06 ct en daaronder de ruitvormige hanger met een Ying...

2x Antieke Chinese bronzen vazen
Ergebnis: 180 EUR

Twee antieke Chinese bronzen fijn gedecoreerde vazen. Bij gladde vaas mist één ring, verder in goede staat. Afmeting: 24 - 30 cm.

Zilveren strooilepel 1905
Startpreis 40 EUR

835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.

Raymond Branlé vaas
Ergebnis: 40 EUR

Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Ergebnis: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

Bijzondere 36-Delige bestekset
Startpreis 400 EUR

Bijzondere 800/000 zilveren 36-delige bestekset. Ieder bestaande uit twaalf stuks messen, vorken en lepels waarvan de heften en stelen in zilver en overige delen verguld. Met stoffen etui. Afmeting: c...

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startpreis 200 EUR

Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

4x Antiek kristalglas
Ergebnis: 80 EUR

Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...

Zilveren armband met bollen
Startpreis 25 EUR

Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat

Chinees Yixing theeservies
Startpreis 50 EUR

Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .

Oude Chinese vaas
Ergebnis: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.