Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.
Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
Witgouden hanger, 585/000, met opaal en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormige witte opaal versierd met aan beide kanten 5 diamanten. Aan de bovenzijde is de hanger versierd met...
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met hoge zetting met daarin een rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9,5mm, met 4 achtkant geslepen diamanten. ø 57 ca 6 gram. In goede staat
Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.
Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...
Zilveren miniatuur in de vorm van een koets, 835/000, met figuur op de bok. MT.: J.M. Warning, Haarlem. ca 76 gram. 10x3x5cm. In goede staat
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws zilveren broekstuk, ronde knoop met een voorstelling met figuren. ø4,5cm. ca 33 gram.
Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw achter een spinnewiel, 4 cm, een arreslee, 2x4cm, een koets met oog, 2x3,5cm en een ring in de vorm van een hond. Totaal ca 65 gram. In goede staat
Dameshorloge, Seiko Lassale, gold plated, rechthoekig model met een fraai gevlochten band. breedte 14 mm. lengte 17,6 cm. 8420-6909