Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

L. Backhuysen, Hollandse schepen te West Friesland
Ergebnis: 195 EUR

Ets Ludolf Backhuysen. 1630 - 1708. Voorstelling met Hollandse schepen te West Friesland. Paar vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Friese zilveren brandewijnkom
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, ovaal gedreven model versierd met bloemen, pauwen en cartouches. Geplaatst op een ovaal bewerkte voet met parelrand. e grepen zijn gemaakt uit putti hoofd met kl...

Zilveren schaal, Bonebakker
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige zilveren schaal, 925/000, met kristallen deksel. Ronde diepe schaal met getordeerde rand op ronde voet. Voorzien van een geslepen kristallen deksel met zilveren knop. Winkelmerk: Bonebakker ...

Zilveren lepelvaasje
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren lepelvaasje, 835/000, op ronde voet met gezaagde rand met rondjes en parelranden. ø5,5x8,5cm. Deukje in de rand. Gevuld met 10 plated lepeltjes met eikel.

Zilveren tafelschuier
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren tafelschuier, 925/000, voorzien van een rand met getrembleerde bewerking. jl.:n:1872. 35 cm. Borstel zit een beetje los, verder in goede staat.

2 Vergulde broches
Startpreis 20 EUR

Twee vergulde broches, één broche uit 2 in elkaar gemaakte ovale ringen versierd met parel en blauwe steentjes en één staafbroche met geruwde bewerking versierd met een roze steentje. 40-45 mm.

Rainer Reichert, Bosgezicht met pad
Startpreis 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.

5x Oude Duitse affiches
Startpreis 125 EUR

Vijf oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Ich ein liebhaber + Quax Bruchpilot + Fuzzy Rechnet ab + Buster Kenton + Dick und Doof. Afmeting: circa 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oude Duitse affiches
Startpreis 100 EUR

Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Harte Männer aus Wildwest + Charleys' Tanta nackt + Dick und Doof, spuk ins jenseits + Der blutrote Adler. Circa 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke theestoof
Ergebnis: 65 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met binnenbakken en één appelketel. Bij één zijn de pootjes weg. Afmeting: 37 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Startpreis 175 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Rat met kikker. Bodemmerk. Afmeting: 3 x 4,5 x 2 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Gouden armband (gevlochten)
Ergebnis: 800 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een klassiek gevlochten patroon. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 14 mm, lengte 20 cm. ca 45 gram. In goede staat

Gouden armband met diamant
Ergebnis: 375 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met kleine witgouden schakels waarvan 5 bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. De geelgouden schakels zijn gematteerd. De armband is voorzien ...

Monogram C.L., Romantisch stadsgezicht
Ergebnis: 180 EUR

Monogram C.L. Romantisch stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 34 cm. In goede staat.

3x Duits grafiek, divers
Startpreis 80 EUR

Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...

Antieke thermometer, 1910
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.

2x Plated kandelaren
Startpreis 130 EUR

Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.

2 Odeurflesjes met zilveren dop
Startpreis 80 EUR

Twee odeurflacons van geslepen kristal met zilveren kraag en dop, 833/000. 9-10 cm. In goede staat

Gouden armband met diamant
Startpreis 400 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een oud diamanten element. Fijne armband met in het midden een ovaal bezet met een rozet met diamanten met een oud slijpsel, met 1 steen in het midden en 16 in de rand...

Vergulde zilveren kelk
Ergebnis: 3.000 EUR

Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...

5x Oud speelgoed
Startpreis 100 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...

2x Messing fotolijstjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.

Oude Rosenthal woerd
Startpreis 40 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.

15-Delig wild servies, 1920
Ergebnis: 225 EUR

Vijftien-delig Duits porseleinen wild servies met diverse wild/goud decors. Circa 1920. Thomas Bavaria. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.