Ets Ludolf Backhuysen. 1630 - 1708. Voorstelling met Hollandse schepen te West Friesland. Paar vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, ovaal gedreven model versierd met bloemen, pauwen en cartouches. Geplaatst op een ovaal bewerkte voet met parelrand. e grepen zijn gemaakt uit putti hoofd met kl...
Prachtige zilveren schaal, 925/000, met kristallen deksel. Ronde diepe schaal met getordeerde rand op ronde voet. Voorzien van een geslepen kristallen deksel met zilveren knop. Winkelmerk: Bonebakker ...
Zilveren lepelvaasje, 835/000, op ronde voet met gezaagde rand met rondjes en parelranden. ø5,5x8,5cm. Deukje in de rand. Gevuld met 10 plated lepeltjes met eikel.
Zilveren tafelschuier, 925/000, voorzien van een rand met getrembleerde bewerking. jl.:n:1872. 35 cm. Borstel zit een beetje los, verder in goede staat.
Twee vergulde broches, één broche uit 2 in elkaar gemaakte ovale ringen versierd met parel en blauwe steentjes en één staafbroche met geruwde bewerking versierd met een roze steentje. 40-45 mm.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Ich ein liebhaber + Quax Bruchpilot + Fuzzy Rechnet ab + Buster Kenton + Dick und Doof. Afmeting: circa 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Harte Männer aus Wildwest + Charleys' Tanta nackt + Dick und Doof, spuk ins jenseits + Der blutrote Adler. Circa 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met binnenbakken en één appelketel. Bij één zijn de pootjes weg. Afmeting: 37 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Rat met kikker. Bodemmerk. Afmeting: 3 x 4,5 x 2 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Geelgouden armband, 585/000, met een klassiek gevlochten patroon. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 14 mm, lengte 20 cm. ca 45 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met kleine witgouden schakels waarvan 5 bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. De geelgouden schakels zijn gematteerd. De armband is voorzien ...
Monogram C.L. Romantisch stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 34 cm. In goede staat.
Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...
Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.
Twee odeurflacons van geslepen kristal met zilveren kraag en dop, 833/000. 9-10 cm. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met een oud diamanten element. Fijne armband met in het midden een ovaal bezet met een rozet met diamanten met een oud slijpsel, met 1 steen in het midden en 16 in de rand...
Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Vijftien-delig Duits porseleinen wild servies met diverse wild/goud decors. Circa 1920. Thomas Bavaria. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.