Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Vijf maal antiquarische Duitse Münchener Bilderbogen met karikatuur prenten. Verleg Braun + Schneider. Circa 1900. Afmeting: 43,5 x 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten lakstempels met messing en zegel. Afmeting: 7,3 - 10 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met Napoleon. Circa 1900. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.