Antieke bajonet. Duitsland WO I. Waffenfabrik Neuhausen. Oxydatie + patina. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Geheel houtgestoken + bewerkt lemmet en een kleine kris. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Grote oude Duitse Bavaria porseleinen vaas met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Drie oude messing fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.