Geelgouden ring, 585/000, met goud met zilveren rozet bezet met parel en diamantjes met een oud slijpsel. ø rozet 17 mm. klein stukje van rozet ontbreekt. ø 56, ca 4,0 gram. In goede staat
Twaalf maal diverse groen glazen flacons met goud omranding. De meesten van Cargo of later. Afmeting: 10 - 17,5 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met tropische vogels tussen bladeren, groen/wit. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Fijne hanger in de vorm van een acht bezet met zirconia's. Grootte 11x15mm. ca 1,0 gram. Als nieuw
Zilveren klemarmband, >800/000, Amerikaans, indianen, met een mozaïek van turkooisstenen in de vorm van een landschap met voorstellingen van indianen. breedte 10 mm, 56x50mm. ca 20,5 gram. In goede s...
Lot zilveren sieraden met barnsteen, drie ringen met een ovale, een vierkante en een ronde barnsteen, een hanger in de vorm van een kruis bezet met 4 barnstenen en een onedele ring met barnsteen, met ...
Zilveren eierlepel, 833/000, met een deels getorste steel met parelrand. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam, jl.:D:1888 20 cm. ca 62 gram. In goede staat
Zilveren slatang, 833/000, gecontourneerd model versierd met biedermeier graveerwerk.MT.: Wed. H.v.Ree, Schoonhoven, jl.:O:1873 en U. 187924 cm. ca 132 gram. In goede staat
18e Eeuws zilveren broekstuk, ronde knoop met een voorstelling met figuren. ø4,5cm. ca 33 gram.
Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bollen langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.
Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat
Zilveren ring en oorclips, 925/000, met barnsteen, met een gladde rand. In goede staat
Bijzondere Art Deco armband uit goud, 750/000, en zilver, 925/000, bezet met diamanten. Brede armband met zeskantige bewerkte schakels bezet met 9 roosgeslepen diamanten. Breedte 22 mm, lengte 20 cm. ...
Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Stockboek met Nederland gebruikt en postfris, waaronder goed 40er-50er jaren zoals Wilhelmina1947 Krimpen t/m 45 cent postfris + Davo album Nederland deel I.
Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2004. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.
Verzameling Nederland en koloniën 1852 - 1965. Gebruikt en ongebruikt. Jaren 1924 t/m 1940 goed gevuld. Vanaf 1940 t/m 1965 praktisch compleet, deels gespecialiseerd op tanding + Nederlands Indië met ...
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Vier zilveren miniaturen, met een mand met hangsel, een ovaal fotolijstje met voluten, een kar met ton en en een hondenhok met hond. Diverse gehaltes. ca 79 gram. 3-7cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.