Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke diverse natuurstenen figuren. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Negen maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, gecontourneerd met florale en goud decors. Vijf stuks goed. Vier stuks beschadigd. Afmeting: ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met houtnerf, florale en vogel decor. Bodemmerk onder blauwe glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.
Antieke broche, zilver met goud voorzien van een rozet met diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13 mm. De steker van de broche ontbreekt. 64 mm. ca 5,4 gram . Verder in goede staat
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond model met ribbewerking. Op de deksel versierd met een schild voorzien van monogram: JVG. ø5x1,5cm. ca 31 gram. MT.: Onduidelijk, jl.:U:1829. In goede staat
Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Notenhouten bestekcassette met Zweeds bestek. Gemerkt Jernbolage Eskilstuna. Complete set. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 39 x 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een getorste bewerking met een band pavé gezet met rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,84 ct en een band pavé gezet met diaman...
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
24-Delig bewerkt zwaar plated bestek. 20e Eeuw. Gemerkt H.H. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Zilveren tabaksdoos en pijpwroeter, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met scharnierend deksel met lijnenpatroon en geribde zij- en onderkant. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, jl.:O: 1823, 12x7cm....
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.