Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Armband uit witmetaal, gemaakt uit filigrain met ovale cabouchon geslepen bloedkoralen. Breedte 27 mm. lengte 20 cm. Voorzien van een bakslot.
Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Drie colliers, één uit schuimkoraal en bamboekoraal, lang collier met fijne koraaltjes en een bruidsketting met witmetalen hanger met gekleurde stenen.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.