Collier met zwarte parels, ø 11 mm, en citroenkristal, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10 mm. lengte 45 cm. In goede staat
Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...
Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren schaaltje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met een palmetbewerking in het midden voorzien van een afbeelding met spelende putti's. Schoonhoven jl.:j:1890, Grootte 16x10x1cm, ca 80 gram. P...
Stel 835/000 zilveren vleesvorkjes. Bloemsteel gemerkt Narcis. Mr. A. Pluut & Zn. - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. Afmeting: 14,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, opengewerkte model, in de vorm van een bloem met zaadpareltjes en een briljant geslepen diamant, ca 0,07 ct. Voorzien van een oog met scharnier. 30x24mm. ca 2 gram. In goed...
Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.