Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse ijspret met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 11,5 x 14 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Bijzonder zakhorloge, goudkleurig, met een wit emaille wijzerplaat met tijd en datumaanduiding, versierd met een rand met stenen, enkelen ontbreken. De achterzijde van het horloge is prachtig versierd...
Zilveren taartschep, 833/000, in Empire stijl. 21 cm. MT.: J.van Kempen en Zn, Voorschoten. jl.:m:1922. ca 70 gram. 21 cm. In goede staat
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met bewerkte band. Rond Eterna horloge, ø 17 mm, met band voorzien van een fijne bewerking. Mechanisch. Aanzet bij de band heeft wat slijtage. lengte 18,5 cm. ca 23,3...
Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.
Zilveren creolen, 925/000, met saffieren en diamant. Klapcreolen met in het midden een rail bezet met 10 saffieren, aan weerskanten in de rand zitten om en om kleine diamantjes. breedte 4,8 mm, ø 21 m...
Collier van bloedkoralen, verlopend ø 3,5-4,5mm, voorzien van een geelgouden ovale sluiting met ribbewerking. 42 cm. ca 11 gram. In goede staat
Zilveren fotolijst, 835/000, ovaal model met opengewerkte rand met gebloemd biedermeiermotief. Voorzien van houten achterzijde. 9,5x7,5cm. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met een schelpcamee. Grote ovale hanger met een getorste rand en een fraaie schelpcamee met fijn gesneden vrouwhoofd. 29x49mm inclusief hangeroog. ca 6,6 gram. In goede sta...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, massieve bolle gourmetschakel met musketonhaak en veeroog. breedte 3 mm, lengte 42 cm. ca 17,2 gram. In goede staat
Stel met twee zilveren flessenbakken, 833/000, ronde modellen met ajourgezaagde randen met ovaal lijnenspel, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: onduidelijk, Alkmaar, jl.: E:1914. Totaal c...
Geelgouden armband, 585/000, pennenband met ronde en langwerpige schakels, voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm, lengte 18,5 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...
Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 33 x 52 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...
Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.