Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Junghans regulateur, 1920
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.

Zaanse klok
Ergebnis: 30 EUR

Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Broche, diamant oudslijpsel
Ergebnis: 120 EUR

Antieke broche, zilver met goud voorzien van een rozet met diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13 mm. De steker van de broche ontbreekt. 64 mm. ca 5,4 gram . Verder in goede staat

Antieke mandoline
Startpreis 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek zilveren pepermuntdoosje
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond model met ribbewerking. Op de deksel versierd met een schild voorzien van monogram: JVG. ø5x1,5cm. ca 31 gram. MT.: Onduidelijk, jl.:U:1829. In goede staat

Plated bestek in cassette
Ergebnis: 50 EUR

Notenhouten bestekcassette met Zweeds bestek. Gemerkt Jernbolage Eskilstuna. Complete set. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 39 x 42 cm. In goede staat.

Franse vaas, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

4x Antiquarische boeken
Ergebnis: 110 EUR

Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...

2x Oude/antieke Chinese rollen
Startpreis 60 EUR

Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...

Art Deco pendule stel, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.

Antieke militaire nachtwakersklok
Ergebnis: 90 EUR

Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Antieke Neo Gotische wandkandelaar
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Groot lot oude waaiers
Ergebnis: 25 EUR

Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.

3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Suchard regulateur, 1915
Ergebnis: 400 EUR

Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

18x Oud kristalglas, 20e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht
Startpreis 800 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Grote glazen asbak
Startpreis 120 EUR

Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.

Oude vergulde parade degen
Startpreis 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Militair voorlader geweer, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.

Oude/antieke Tulwar sabel
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.