Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...
Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.