Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oud tuinbeeld, Jongen met mand op schouder
Ergebnis: 130 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met mand op schouder. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Renaissance kast, 18e eeuw
Ergebnis: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.

J. Schouten?, Landschap met boerderij
Startpreis 100 EUR

Schouten? Circa 1930. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos
Startpreis 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Europese lakwerk dekseldoos met portret. Afmeting: 4 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Noten kabinet, 19e eeuw
Startpreis 800 EUR

19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.

H.A. Willenborg, Boerenvrouw met rieten mand
Ergebnis: 150 EUR

H.A. Willenborg. Circa 1900. Boerenvrouw met rieten mand. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 37 cm. In goede staat.

Louis Seize jalouzie kastje, 1800
Ergebnis: 170 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize penant jalouzie kastje met driekwart zuilen en messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 74 x 97 x 48 cm. In goede staat.

Antiek dekselkompas, 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek blikken dekselkompas. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht
Startpreis 180 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Kantonese vaas, 19e eeuw
Startpreis 375 EUR

Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Hoge Chinese herencommode
Startpreis 280 EUR

Hoge Chinese herencommode van mahoniehout met messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 123 x 48 x 96 cm. In goede staat.

Obelisk
Ergebnis: 60 EUR

Decoratieve houten obelisk met Oosterse handgeschilderde decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

2x Chinese olielampen?
Startpreis 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.

C. Euler, Herenportret
Ergebnis: 100 EUR

C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.

Zeer grote antieke spiegel, 1900
Ergebnis: 200 EUR

Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.

2x Antieke gietijzeren deur rasters
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke gietijzeren deur rasters. Afmeting: 90 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Rietsnijder
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

6x Antieke tabaks dekseldozen
Ergebnis: 50 EUR

Zes maal antieke tabaks dekseldozen. Bestaande uit onder andere: Terracotta, wit + terracotta man met Fez + koperen tabaksdoos + twee snuiftabak doosjes. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 5 - 26 cm. In ...

Hollandse Willem III spiegel , 1870
Ergebnis: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.

Elsina Wijnstok, Waterpartij
Ergebnis: 50 EUR

Elsina Wijnstok. Waterpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Antieke vaas met putti
Startpreis 100 EUR

Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Decoratief schommelfiguur
Ergebnis: 40 EUR

Decoratieve handbeschilderde schommelfiguur met extra figuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antiek kachelscherm 1900
Ergebnis: 60 EUR

Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.

A. van Gilst, Platbodems richting meer
Startpreis 100 EUR

Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.