Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startpreis 80 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.

Prachtige 18e Eeuwse gravure
Ergebnis: 125 EUR

Prachtige 18e eeuwse gravure. Handingekleurde Hofkriegskanzley Wien. Afmeting: 40 x 34 cm. In goede staat.

Kantonese vaas, 20e Eeuw
Ergebnis: 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese balustervormige vaas op houtgestoken hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø/ 76 x 30 cm ø. In goede staat.

Lot Familie Rose Capucijner
Ergebnis: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese wierookbrander
Ergebnis: 700 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met florale decor. Afmeting: 14,5 x 21,2 cm ø. In goede staat.

Oude Japanse inro
Startpreis 50 EUR

Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.

2x Antieke wandelstokken
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke show wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Eén met plated grip + één beschilderde. Afmeting: 57 - 65 cm. In goede staat.

Antieke ivoren lakstempel, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke ivoren lakstempel opengewerkt en met messing. Monogram. Circa 1900. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

Reinhardt Zado, Vrouw bij boom
Ergebnis: 120 EUR

Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw
Startpreis 65 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startpreis 60 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Cassette met een specerijenset met zilver
Startpreis 100 EUR

Cassette met kristallen peper-, zout- en mosterdstel met zilver, 835/000. Kristallen mosterdset met ruitslijpsel, voorzien van zilveren rand, dop en strooier, versierd met parelrand. Met 2 zilveren le...

Antiek Chinees kinderspeelgoed
Startpreis 500 EUR

Antiek Chinees bronzen speelgoedpaard op wielen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Oud wit beeld, Italiaanse geitenhoeders
Ergebnis: 225 EUR

Groot oud wit keramieken beeld met craquele glazuur. 20e Eeuw. Genummerd. Italiaanse geitenhoeders. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Oude beeldengroep, Valsspelers
Startpreis 25 EUR

Oude keramieken beeldengroep 'De Valsspelers'. 20e Eeuw. Chip af bij hoed. Afmeting: 18 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Reclameplaat 'Tungsram Krypton'
Ergebnis: 75 EUR

Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.

Paar zilveren schoengespen 1857
Startpreis 220 EUR

Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 833/000, MT.: P.Hoogendoorn, Willige Langerak, jl.:x:1882. Mooi gerestaureerd op diverse plekken.

2 Parelcolliers met parel-oorschroeven
Ergebnis: 90 EUR

Twee colliers van cultive parels met zilveren sluiting met bijpassende oorschroeven. Collier met parels ø ca 7 mm, 58 cm en een verlopend collier ø 3-8mm, 60 cm en oorbellen, ø parels 8 mm. In goede s...

Ongesigneerd, Twee Javaanse vrouwen
Ergebnis: 285 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee Javaanse vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 11 cm. In goede staat.

J. van Slogteren, Hollands riviergezicht
Startpreis 25 EUR

J. van Slogteren. Circa 1930. Hollands riviergezicht met boerderij en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch servies
Ergebnis: 80 EUR

Oud keramieken Villeroy en Boch theeservies. Decor Rusticana. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker+melkkan, negen kopjes en dertien schotels, drie diepe borden, vijf grote borden, dertien kleine b...

Antieke Engelse barometer
Startpreis 25 EUR

Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.

Udo Genschmer, Kubistisch figuur
Startpreis 80 EUR

Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.