Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke vergulde spiegel, 1860
Ergebnis: 105 EUR

Antieke vergulde spiegel. Circa 1860. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

4x Imari schotels
Ergebnis: 20 EUR

Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, 1900
Startpreis 50 EUR

Oude grote Chinees porseleinen vaas met figuren decor rondom. Circa 1900. Oren mat-geel gekleurd, mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Chinees porselein
Startpreis 125 EUR

Vier oude/antieke Chinees porseleinen vaasjes, divers. Met bodemmerken. Familie Verte etc. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Zilveren tafelschaal
Ergebnis: 230 EUR

Royale zilveren schaal, 800/000, geplaatst op een hoge ronde voet met gelobde bewerking en een rand met knerren. de schaal op de getorste zuil met rozen, heeft een geschulpte rand en is voorzien van r...

3x Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Florale decors en vaas, één chip + Tuin decor, bamboe, goed + Queng Lung, floraal, chips. Afmeting: 21,5 x 28,5 cm ø. In redelijk/goede staat...

Oud/anntiek Chinees vaasje
Startpreis 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vaas met vier tekens bodemmerk. Florale decor. Afmeting: 13 x 6,8 cm ø. In goede staat.

Zilveren theepot
Startpreis 225 EUR

Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...

Gouden herenring met lagensteen
Ergebnis: 100 EUR

Geelgouden herenring, 585/000, met lagensteen. Zegelring met achtkantige agensteen met een donkerblauwe kleur. 12x10mm. ø 54, ca 5,9 gram. In goede staat

2x Chinese drink cups
Startpreis 140 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.

Yixing trekpot
Startpreis 150 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Oude/antiekeYixing theepot
Startpreis 2.500 EUR

Mooie oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, signatuur en tekst. Afmeting: 9 x 19 x 13 cm ø. In goede staat.

Gouden oorknoppen
Startpreis 75 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, in de vorm van een knoop. ø 8 mm. ca 2 gram. In goede staat

Zilveren comfoor
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren comfoor met vier poten op gecontourneerde houten basement. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, jl.:a: 1860. ø15x10cm. Een poot voorzien van een reparatieplekje, verder in goede staat

2 Zilveren kandelaren
Ergebnis: 60 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag gladmodel op ronde voet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist , jl.: U:1955. ø8x8cm. In goede staat

Zilveren pijpcomfoor
Startpreis 350 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 833/000, rond model met aculadevormige rand voorzien van ovaal gezaagd patroon, versierd met medaillons met portretten, geplaatst op 4 klauwpoten met figuren. Het comfoor heeft...

Lot divers oud/antiek Imari (5x)
Startpreis 40 EUR

Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...

Plated kaviaar schaal
Startpreis 150 EUR

Grote oude/antieke plated kaviaarschaal. Mooi bewerkt, met klauwpoten en twee binnenschalen. Afmeting: 23 x 37 x 25 cm. In goede staat.

Antieke dekselvaas, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Terracotta servies, 19e eeuw
Startpreis 75 EUR

19e Eeuws vier-delig terracotta servies met medaillons. Gemerkt F.G.W. en nummers. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Zilveren ring en oorknoppen barnsteen
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren ring en oorclips, 925/000, met barnsteen, met een gladde rand. In goede staat

Collier van barnsteen/Copal
Ergebnis: 100 EUR

Collier met ovaal verlopende kralen copal met een butterscotch kleur. 12-20 mm. lengte 44 cm. In goede staat

4x Chinese beeldjes
Ergebnis: 25 EUR

Vier oude Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met landschappen decors. Eén minimale chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

Oude/antieke Chinese gemberpot
Startpreis 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.

2x Antiek Kantonees/Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw
Startpreis 75 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens en vogel in tuin decor. Twee chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

3 Delen oud Chinees porselein
Ergebnis: 200 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte vaas Foo-honden + vierkante vaas, coulissen, figuren, bodemmerk + tablet, landschap decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese kopjes
Ergebnis: 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kopjes. 18e en 19e Eeuw. Bamboe floraal + figuur in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Sigarenetui met zilver
Ergebnis: 90 EUR

Antieke lederen sigarenetui met schildpad en versierd met bewerkte zilveren randen en appliqueen. 14x9x2cm. De etui is wat versleten, de boven- en onderzijde zijn in goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 125 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met biedermeier graveerwerk met fijn ribpatroon. MT.: H.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:Q:1850. 13x8x3cm ca 174 gram. Voorzien van gravure op de binnenk...

Zilveren Zenith zakhorloge
Ergebnis: 135 EUR

Zilveren zakhorloge, 900/000, Van Arcen & Co, Batavia Soerabaia, Zenith. ø 49mm, Voorzien van witte emaille wijzerplaat met romeinse cijfers. De achterzijde is voorzien van een ruitvormige guilloche b...

Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900
Startpreis 40 EUR

Antieke Chinese Kantonese porseleinen penselenpot met bodemmerk en geisha's. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Zilveren zakhorloge geschilderde plaat, 1803
Startpreis 500 EUR

Zilveren zakhorloge, in zilveren beschermkast, 925/000, zogenoemde knol met fraai geschilderde wijzerplaat. MT.: Thomas Holland II, London, jl.: H:1803, ø 5,5cm. In goede staat

Lassale horloge
Startpreis 60 EUR

Dameshorloge, Seiko Lassale, gold plated, rechthoekig model met een fraai gevlochten band. breedte 14 mm. lengte 17,6 cm. 8420-6909

2 Seiko en Prisma horloge
Ergebnis: 80 EUR

Twee seiko herenhorloges, een rond titanium model met goudkleurige wijzers en indexen met datumaanduiding en een stalen seiko horloge met zwarte wijzerplaat met dag- en datumaanduiding. En een bicolou...

Oude/antiekeYixing theepot
Startpreis 25 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.

2x Antieke siervazen, 1880
Ergebnis: 325 EUR

Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startpreis 50 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Errö, Chinese figuren en zelfportret
Ergebnis: 100 EUR

Errö, 1995. 1932 - ......... . Gudmundsson Ferro. Chinese figuren en zelfportret. Serigraph op papier. Litho. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Ergebnis: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Zilveren beurs & streeksieraad
Startpreis 80 EUR

Zilveren beugel en broche, 835/000, zilveren tasbeugel, gecontourneerd model met krullen en putti's .et daagketting , MT.: onduidelijk, jl.: G:1916, Leewarden. 14x10 cm en een streekbroche, rond gecon...

2x Chinees porselein
Startpreis 40 EUR

Twee maal Chinees porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Neksteun, kat. Chinees te paard. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Yixing theepotten
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten. Eén maal antiek, zonder deksel. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Bamboe handvat. Afmeting: ø 9 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

2-Delig visbestek in doos, 1880
Ergebnis: 50 EUR

Cassette met een twee delig visserveercouvert, voorzien van zilveren bewerkte heften, 800/000, in barokstijl met kwabben en bladmotief. De bladen zijn voorzien van zeer fraai graveerwerk met floraal p...

Oude/antieke terracotta olielamp
Ergebnis: 60 EUR

Grote oude/antieke terracotta olielamp met figuren decor. Afmeting: 24 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir vaas
Ergebnis: 70 EUR

Grote oude Chinees porseleinen balustervormige Familie Noir vaas met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 cm ø. In goede staat.

12x Chinese olielampjes Vung Tao
Ergebnis: 165 EUR

Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Imari trekpotje, 18e eeuw
Startpreis 125 EUR

18e Eeuwse Chinese porseleinen Imari trekpot met berglandschap en florale decors. Deksel beschadigd. Tuit beschadigd. Afmeting: 11 x 17,5 x 11 cm ø. In redelijke staat.

Granaatarmband met gouden slot
Startpreis 100 EUR

Armband met gefacetteerde granaatkralen, ø 5 mm, 3 rijen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met 4 granaten en een veiligheid. 20 cm. In goede staat

Collier met granaat
Startpreis 30 EUR

Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat

Zilveren dameshorloge met chatelaine
Startpreis 180 EUR

Zilveren chatelaine met signetten en horloge, 833/000. Klein hanghorloge aan een chatelaine met 2 stempels en een sleutel. MT.: W.Husselman, Deventer 1824/1870.

2x Smart Watch, dames+heren
Startpreis 35 EUR

Twee smart watches met bluetooth. Een rechthoekig model en een model met klemband. Beiden in doos.

2x Oud/antiek Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekselvaas met figuren decor, Familie Verte, bodemmerk + Vaas. Tweede helft 20e eeuw, Geisha's aan tafel, bodemmerk. Afmeting...

4x Chinese bordjes
Ergebnis: 60 EUR

Vier maal 19e - 20e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors. Twee kleinere schotels hebben minimale chip. Afmeting: ø 12,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren armband met barnsteen
Startpreis 75 EUR

Zilveren slavenband met floraal decor aan de bovenzijde uitlopend en bezet met 2 barnstenen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 10-40mm. 60x51mm. Voorzien van restauratie aa...

Zilveren armband met barnsteen
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren armband, 800/000, met barnstenen. Armband met langwerpige opengewerkte schakels en 4 ronde schakels met barnsteen. Breedte 12 mm. lengte 19,5 cm. ca 20,4 gram. In goede staat

4 Plated schalen
Startpreis 50 EUR

Lot met 4 plated schalen, een ovale glazen dekschaal met plated deksel, twee ovaal gecontourneerde schalen en een ronde schaal op voet met gezaagd spijlen decor. ø 27cm, en 33x21cm. In goede staat

C. v.d. Woerd, Drentse boerderij met waterput
Ergebnis: 40 EUR

C. v.d. Woerd. 1901 - .......... . 168/200. Drentse boerderij met waterput. Afmeting: 47 x 25 cm. Ets op papier. In goede staat.

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startpreis 20 EUR

Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Damesportret
Startpreis 50 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw
Startpreis 35 EUR

Antieke Japans porseleinen kop en schotel met geisha's. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12 cm ø. In goede staat.

Zilveren rijring met zwarte diamant
Startpreis 50 EUR

Mooie zilveren rijring, 925/000, strak gezet met zwarte diamanten. Breedte 2,3 mm. ø 55. Nieuw

Zilveren ring met diamant
Ergebnis: 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Zilveren ring amethist
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw

Zilveren naaldenkoker en schuif
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.

J. van Lijnschooten, Boer met paardenkar op Veluwe
Ergebnis: 50 EUR

J. van Lijnschooten. Circa 1920. Boer met paardenkar op Veluwe. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.

Bloedkoralen collier
Ergebnis: 90 EUR

Collier van bloedkoralen, verlopend ø 3,5-4,5mm, voorzien van een geelgouden ovale sluiting met ribbewerking. 42 cm. ca 11 gram. In goede staat

2 Snoeren met bloedkoraal
Ergebnis: 180 EUR

Twee snoeren met bloedkoralen. Een verlopend collier met lichte ronde bloedkoralen, ø 4-8mm, bevestigd aan een zilver vergulde sluiting, lengte 50 cm en een collier met bolle staafjes bloedkoraal, ca ...

Blauw/witte figuren vaas
Ergebnis: 250 EUR

Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.

3 Kristalen delen met zilver
Startpreis 100 EUR

Kristallen vaas, bonbonniere en beker met zilveren voet. Hoge geslepen vaas met divers slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden, 27 cm, een bonbonniere met golvende rand uit draa...

Zilveren doos
Startpreis 120 EUR

Rechthoekige zilveren doos, 925/000, met scharnierend deksel voorzien van een lijnenbewerking met rond cartouche in het midden. De zijkant is voorzien van een gravure; GESCHENK VAN HANSJE AAN ZIJN VAD...

Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart
Ergebnis: 60 EUR

Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.

Antiek Russisch ikoon, 1900
Startpreis 60 EUR

Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Sigarenkoker en zwavelstokhouder met zilver
Startpreis 150 EUR

Sigarenkoker en zwavelstokhouder met zilver, 833/000. Sigarenkoker met zilveren rand en applique, voorzien van graveerwerk en een zwavelstokhouder uit schildpad met zilveren rand en applique met grave...

Jaspis collier met goud
Startpreis 200 EUR

Collier van jaspis kralen, ø 7,5mm, met kleine geelgouden bolletjes en een bolsluiting, 585/000, ø 8 mm. Lengte 42 cm. In goede staat

Herman Bogman, Stilleven
Startpreis 200 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Chinees porselein
Ergebnis: 90 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Limoges porseleinen lampenvoet
Startpreis 125 EUR

Grote handbeschilderde Limoges porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. Gesigneerd. Eén minimale chip. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

2 Kettingen & oorhangers
Startpreis 20 EUR

Twee colliers met zwarte stenen en een paar oorhangers met geslepen zwarte stenen.

Zilveren ringen en hanger
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilver met 5 zilveren ringen met o.a. markesiet en parel en een zilveren hanger met roos. diverse gehaltes.

Lot zilveren bedels en broches
Startpreis 25 EUR

Lot met 10 zilveren bedels en 2 letterbroches. totaal ca 20 gram.

Oude Kutani bloempot, 20e Eeuw
Startpreis 60 EUR

Grote oude Kutani bloempot met diverse figuren + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 28 cm ø. In goede staat.

Zeer grote Japanse schotel, 19e eeuw
Ergebnis: 75 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met tuin decor en vlinders. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

Zilveren bord,
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren bord, BWG, met geschulpte rand met floraal Djokja decor. voorzien van een gestanste bewerking in het midden. ø28cm. ca 190 gram. In goede staat

J.C. Roelandse, Hooikapschuur
Startpreis 100 EUR

J.C. Roelandse. Circa 1920. Landschap met hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Ergebnis: 150 EUR

Zilveren rechthoekige doos, 833/000, glad model met bollopend deksel en voorzien van een houten interieur. Gestempeld.: J.Voet, jl.: G:1916. 16x8x5,5cm. In goede staat

5 Oude Chinese Yixing theepotten
Ergebnis: 60 EUR

Vijf oude Chinese Yixing theepotten. Divers. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.

E.J. Metal?, Oude spinster
Ergebnis: 50 EUR

E.J. Metal? Circa 1900. Oude spinster. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 33 cm. In goede staat.

Zilveren creolen met zwarte diamant
Ergebnis: 40 EUR

Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met 2 kleine zwarte diamanten. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw

Ongesigneerd, Naakte dame op bed
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Naakte dame op bed. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 60 cm. In goede staat.

Vaasje en bakje met zilver
Startpreis 40 EUR

Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.

Gouden oorknoppen met smaragd
Ergebnis: 75 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetoorknopjes met in een het midden een klein singlecut geslepen diamantje in een royale zetkast en daaromheen een rand met 6 rond gefacetteer...

Lot goud
Ergebnis: 65 EUR

Lot goud, met een ring met 3 zirconia's, 585/000, een dasspeld met carneool, 585/000, en een monogramring, 333/000. Totaal 6 gram.

Collier van parel en koraal
Startpreis 800 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden 585/000 streekbroche. Vijf rijen collier met bloedkoraal, ø 7 mm, en parel, ø7 mm, bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting ve...