Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.
Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.
Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat
Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke diverse natuurstenen figuren. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.