Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

M. Nefkens, Coming sheep met herder
Ergebnis: 160 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Heyendahl?, Tiroler bergmeer
Startpreis 100 EUR

Heyendahl? Duitse School. Tiroler bergmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.

H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startpreis 200 EUR

H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

2x Antieke cassolettes, 1900
Ergebnis: 775 EUR

Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bronzen kameel
Startpreis 375 EUR

Grote bronzen kameel met Arabische ruiter. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 61 x 26 cm. In goede staat.

Tabaksdoos+reiswekker
Ergebnis: 50 EUR

Twee maal oud antiek. Bestaande uit: Terracotta tabakspot. Circa 1900. J.M.H. 3351. Zijkant scherf gelijmd + Duitse reiswekker, U.S. Zone. Merk Europe. In grappige messing foedraal. Afmeting: 7 - 20 c...

Antieke aansteker, 'Ridder'
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse benzine aansteker. Metalen ridder op bakeliet console. Met speeldoos, met onder andere het lied 'Burschen Herlichkeit'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bronzen Quan Yin
Startpreis 300 EUR

Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 21e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

A. Asperslagh, Portret Volendamse visser
Ergebnis: 130 EUR

Alex Asperslagh. 1901 - 1984. Portret Volendamse visser. Gouache op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Ergebnis: 200 EUR

Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.

Bronzen uil
Ergebnis: 330 EUR

Bronzen Art Deco-stijl uil. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Eekhoorn (WMF)
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse Art Deco WMF bronzen eekhoorn. Circa 1925. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

Huub Hierck, Stilleven met flessen
Startpreis 250 EUR

Huub Hierck. 1917 - 1978. Stilleven met flessen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Ergebnis: 45 EUR

Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Bomen bij muur
Startpreis 60 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Bomen bij muur. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 81 cm. In goede staat.

Bronzen kinderhoofd
Ergebnis: 370 EUR

Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 220 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ...... . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Griekse vrouw met speren
Ergebnis: 50 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Circa 1900. Griekse vrouw met speren. Afmeting: 23 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Startpreis 280 EUR

Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw
Ergebnis: 340 EUR

18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur
Startpreis 50 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Ergebnis: 50 EUR

Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.

Glazen schaal, A. Beckert 1915
Startpreis 70 EUR

Duitse Jugendstil glazen ovale schaal met dansende kinderen decor. Circa 1915. Fachschule Schönau. Adolf Bekcert. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In goede staat.

Glazen Jugendstil vaas, 1915
Ergebnis: 50 EUR

Duitse handbeschilderde glazen Jugendstil vaas. Tiroler huis in bergen decor. Circa 1915. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Christofle patrijs + glazen koets
Ergebnis: 35 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Antieke kristallen bokaal
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Karaffen, 19e eeuw
Startpreis 35 EUR

Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas, divers
Startpreis 30 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'
Ergebnis: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.

Louis Seize theeservies, 18e eeuw
Ergebnis: 350 EUR

18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...

Oud Chinees spekstenen beeld
Startpreis 1.000 EUR

Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Verte bloempot
Ergebnis: 1.250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.

Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke Frans porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met handbeschilderde florale en goud decors. Gemerkt met een wolk en een kruis. Circa 1900. Afmeting: 4 x 9 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord chip. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel , 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met figuren decor en florale omranding met vlinders. Minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.

Oude Chinese vrouwenbuste
Startpreis 80 EUR

Oude Chinese jade vrouwenbuste op houtgestoken sokkel. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.

2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Maastrichtse Societé Ceramique vazen. Bakfoutje in één bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

4-Pas tegeltableau, 18e eeuw
Ergebnis: 120 EUR

18e Eeuws mangaan 4-pas tegeltableau. Vogelkooi. Eén tegel is gescheurd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels (9x)
Ergebnis: 70 EUR

Negen oude/antieke wandtegels. Onder andere: Religieus, landschappen, olifant etc. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts 2-pas tegeltableau 1910
Ergebnis: 170 EUR

Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

3x Gouda plateelvazen
Startpreis 30 EUR

Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.

Sabel, 18e - 19e eeuws
Startpreis 80 EUR

18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Luftwaffe parade degen (kopie)
Startpreis 90 EUR

Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.

Oude Rosenthal woerd
Startpreis 40 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.

Vergulde zilveren kelk
Ergebnis: 3.000 EUR

Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...

2 Bonbonnieres met zilver
Startpreis 80 EUR

Twee kristallen bonbonnieres met zilver, 833/000, een kleine tazza met aculadevormige rand geplaatst op een zilveren geschulpte rand met graveerwerk en voorzien van een zilveren greep in vorm van een ...

J. Halma, Poldergezicht
Ergebnis: 60 EUR

J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.

Grote zilveren molen
Startpreis 300 EUR

Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14...

Eiken kist met ijzeren beslag
Ergebnis: 180 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 190 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Lot edelstenen collier
Startpreis 45 EUR

Lot met edelstenen colliers met o.a. bloedkoralen, parels hematiet en agaat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Startpreis 100 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Zilveren horloge zwarte plaat
Startpreis 75 EUR

Zilveren horloge, 925/000, Quarts, strak model met vierkante gladde kast met zwarte plaat en een strakke scharnierende band met clipsluiting. Breedte 20-10 mm. 17 cm. ca 58 gram.

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Met bodemmerk. Jongeling met rugzak op grote schotel. Afmeting: 3 x 3 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Gouden hanger met diamant
Startpreis 200 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Vierkante hanger met op de hoeken 4 witgouden stukken bezet met 3 princes geslepen diamanten. totaal ca 0,28 ct. IF/W. grootte 8x12 mm. incl oog. ca 1,8 gram...

3x Engelse Royal Crown Derby borden
Startpreis 500 EUR

Drie Engelse porseleinen borden. Royal Crown Derby Bone China. Met florale/goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

2x Antieke kinderstoelen, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke kinder Thonet-stijl stoelen. Bugholz. Geen etiketten. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 44 cm. In goede staat.

Monogram A.P., Eendenfamilie
Ergebnis: 60 EUR

Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Witgouden armband met diamanten
Ergebnis: 950 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/Cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...

3 Zilveren lepels
Startpreis 70 EUR

Drie zilveren lepels, 833/000, sauslepel met rechthoekige bak en steel met dubbele filetrand, jl.:G:1841, een sauslepel met ovaal gecontourneerde bak met steel met biedermeier graveerwerk, jl.:S:1877...

Antieke gietijzeren Porte Montre, 1890
Startpreis 70 EUR

Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Hollandse werken
Startpreis 60 EUR

Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.

Lot divers jade (9x)
Ergebnis: 150 EUR

Groot lot (9x) divers oud Chinees jade. Onder andere: armbanden, scepter, medaillons figuratief. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Martin Dittberner, Divers
Startpreis 50 EUR

Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

2x (Thee)kistjes, 19e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Twee 19e eeuwse kistjes. Bestaande uit: Mahoniehouten theekist met bandintarsia, circa 1800 + notenhouten dekseldoos met metalen hoekstukken en bolpootjes. Afmeting: 20 - 19 cm. In goede staat.

Oude oorstoel
Ergebnis: 50 EUR

Oude mahoniehouten Biedermeier-stijl 'Ohrenbackensessel' oorstoel. 20e Eeuw. Vlek + gat bekleding. Verder in goede staat. Afmeting: 116 x 60 x 76 cm.

Zilveren pijpcomfoor
Startpreis 200 EUR

Bijzonder zilveren pijpcomfoor, 930/000, rond gecontourneerd model met geschulpte gezaagde rand, met gegraveerde bak geplaatst op 3 gekrulde poten met bloemapplique. ø14x11cm. ca 334 gram. In goede st...

Antieke Pietra Dura schaal
Startpreis 240 EUR

Antieke Italiaanse marmeren schaal met Pietra Dura inlegwerk. Floraal, met geschulpte omranding. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.

Zilveren ring Georg Jensen, kruis
Startpreis 100 EUR

Zilveren ring, 925/000, met kruis. maker Georg Jensen, genummerd: 565.36x25mm, ø 51, ca 15,7 gram. In goede staat

Russische lakdoos
Startpreis 70 EUR

Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek jade, China
Ergebnis: 100 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees bewerkt jade. Eén maal handsteen met leguanen. Eén maal katachtige op houten console. Afmeting: 5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram C.W., Winters berglandschap
Ergebnis: 50 EUR

Monogram C.W. 1905. Winters berglandschap met houten hutten. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Quatro bijbel
Startpreis 150 EUR

Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.

5x Delftse borden , 18e eeuw
Startpreis 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence mangaan borden met chinoiserie decors. Met bijl teken. Twee randschades, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Philippe tafel, 1860
Startpreis 200 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startpreis 60 EUR

Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Thüringen porselein
Startpreis 100 EUR

Duitse Thüringen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Man bij wijnvat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Gouden armband
Startpreis 400 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met pennen en opengewerkte schakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm, lengte 19 cm, ca 17,1 gram. In goede staat

Spang met edelstenen afganistan
Ergebnis: 30 EUR

Collier uit witmetaal, voorzien van een bewerking met draken en bezet met koraal en turkoois. Afghanistan. Breedte 17 mm. lengte 44 cm.

L. van Dam van Isselt, Korf met bloemen
Ergebnis: 120 EUR

Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Brede zilveren slavenband met rozen
Ergebnis: 30 EUR

Brede zilveren slavenband, 800/000, met rozen. Slavenband met scharnier en bakslot versierd met een motief van rozen. Breedte 22 mm. ø57x66mm. ca 29,3 gram. In goede staat

Zilveren schaal
Startpreis 50 EUR

Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met rand uit voluten en versierd met bloemenmanden en putti's. 14x10x2cm. ca 70 gram. In goede staat

Emaille Heilig kruis
Startpreis 25 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren ring met blauw
Startpreis 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met groot licht blauw gefacetteerd hart met een rand met zirconia's. ø 54. ø kop 24x27 mm. ca 18,2 gram. In goede staat

Theebus met zilver
Startpreis 80 EUR

Ovale kristallen theebus met ruitslijpsel voorzien van zilveren deksel met ribrand en gegraveerde bloem met pointielleer motief. 833/000. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1870. 11x9x9cm. In goede ...

2x Zilveren kandelaren
Ergebnis: 200 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 835/000, op een achthoekige voet met een gecontourneerde zuil en een achthoekig licht. MT.: Gottlieb Kurz, Schwabisch gmund. 8x8x15 cm. In goede staat.

Antieke emmer + kolenstoof
Ergebnis: 25 EUR

19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.

Imari siervaas, 19e eeuw
Startpreis 140 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke opaline petroleumlamp, 1900
Ergebnis: 15 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen lamp
Ergebnis: 75 EUR

Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Corneille, Ontwerp van een das
Ergebnis: 60 EUR

Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.

Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom
Startpreis 170 EUR

Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....

Lot bloedkoralen
Ergebnis: 280 EUR

Bloedkoralen collier, ø 6,5mm, en 2 zakjes met losse koralen. ø 3-9 mm. Totaal ca 44 gram.

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startpreis 60 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.