Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
Startpreis 400 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.

Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Startpreis 160 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.

Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startpreis 400 EUR

Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!

Bowlpot + lepel, 1880
Ergebnis: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse Duitse historisme bowlpot met (WMF) lepel. Circa 1880. Vier-delig, losse voet, glazen reservoir, deksel + sleef. Stukje sierwerk dekseltop los er bij. Reparatie noodzakelijk. Afme...

Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startpreis 220 EUR

18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Ergebnis: 20 EUR

Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.

2x Tafel met 2 stoelen
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.

Gouden oorhangers kornalijn
Ergebnis: 110 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met carneool. Oorstekers met een huls met daaraan lange peervormig geslepen pegels van carneool. lengte 45 mm. In goede staat

Gouden ring
Startpreis 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met roodbruine glanzende steen. 16x8mm, In een gladde rand. ø 51 ca 5 gram. In goede staat

3x Antieke toneelkijkers
Ergebnis: 35 EUR

Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke apothekersfles, 1920
Startpreis 40 EUR

Oude/antieke Fayence polychrome apothekersfles. M. Violatum. Circa 1920. Afmeting: 19 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Grote Art Deco olifant, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Grote Duitse keramieken Art Deco olifant. Circa 1930. Gemerkt Polly. Afmeting: 31 x 44 x 12 cm. In goede staat.

Zilveren armband met koningschakel
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een grove koningschakel, 9x9mm, met carabijnhaak. lengte 22 cm ca 40 gram. In goede staat

Zilveren ring met zwarte inleg
Ergebnis: 35 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met zwart emaille en een ronde kop ingelegd met een bloemvorm met zirconia's. ø kop 20mm, ø 57 in goede staat.

Grote passpiegel
Startpreis 420 EUR

Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Oude Tibetaanse gebedsrol
Ergebnis: 320 EUR

Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2 Zilveren hangers met parel
Startpreis 25 EUR

Twee zilveren V-vormige hangers, 925/000, met parel aan een stalencollier. The joy of victoty.

Zilveren ring
Startpreis 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met grote ovale groene steen. ø 50, ø kop 20x16mm, ca 8,3 gram. In goede staat

2x Antieke Empire-stijl lampenvoeten, 1900
Ergebnis: 150 EUR

Twee antieke messing Empire-stijl lampenvoeten. Circa 1900. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Weense Jugendstil kandelaren
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Weens beschilderde Jugendstil kaarskandelaren. Man met appel en vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Oud Perzisch tapijt, 175 x 120 cm
Ergebnis: 50 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met oude restauraties en een scheurtje. Afmeting: 175 x 120 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed,
Ergebnis: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Met vele dieren afgebeeld en in het midden een man met een leeuw. In goede staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 10 x 13,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Perzisch tapijt, 242 x 169 cm
Ergebnis: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Blauw/rood, floraal. Afmeting: 242 x 169 cm. In goede staat.

Doosje met diverse sieraden
Startpreis 50 EUR

Doosje gevuld met verschillende horloges, o.a. citizen, orient, prisma en bifora. Staal en double.

2x Chinese kopjes
Ergebnis: 200 EUR

Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met zegels, schriften en figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 6,2 x 7,7 cm ø. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Ergebnis: 90 EUR

Witgouden ring, 585/000, bezet met 3 diamanten. Ring met oplopende kop met balkjes en chatons bezet met 3 achtkant geslepen diamanten. ø 60 , ca 3, 15 gram. In goede staat

4x Antiek Chinees aardewerk (Cargo)
Ergebnis: 70 EUR

Vier maal antiek Chinees (Cargo) aardewerk. Bestaande uit: Diepe celadon schotel + celadon kom + korte lepel + vaasje met Neolitisch floraal decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

2 Zilveren broches
Startpreis 80 EUR

Twee zilveren broches met barnsteen, één ronde broche met ronde cabouchon geslepen barnsteen, gemerkt N.E.FROM, denmark, ø 34 mm, en een ronde broche met een bewerkte rand en een rond cabouchon geslep...

2x Antieke kaarskandelaren
Ergebnis: 160 EUR

Twee antieke Renaissance bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw of ouder. Oud schroefdraad. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Japanse plaquette
Startpreis 125 EUR

Antieke Japanse metalen plaquette. Gesigneerd G.V. Circa 1900. Japanse man. Afmeting: 30 x 29 x 0,8 cm. In goede staat.

Frans beeld, Boeren meisje
Startpreis 100 EUR

Antiek Frans beeld. Compositie metaal. Circa 1890. Gesigneerd Rancoulet. Frans boeren meisje met picknickmand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke lokeenden
Ergebnis: 90 EUR

Drie oude/antieke handbeschilderde lokeenden. Eén met origineel hanglood. Circa 1900 en later. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Antieke Friese schooltas, 1865
Startpreis 60 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Friese schooltas + houten schuifdoos. Anno 1865. Afmeting: 30 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Lezend stel
Ergebnis: 60 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur. Twee figuren met boek. Op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse whisky flacons
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen whisky flacons met rijtuig en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Grote gouden hanger met granaat
Startpreis 200 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met granaat, Ovale hanger, rozet met in het midden een grote gefacetteerde granaat met daaromheen een rand met 22 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 43x28mm....

Gouden broche met granaat
Startpreis 90 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Langwerpige broche met florale opgewerkte zijkanten voorzien van gezaagde bloemen. In het midden van de broche zit een gefacetteerde granaat gevat in een bewer...

Antieke tafellamp, 1915
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Jugendstil tafellamp. Circa 1915. Compositie metaal. Bronskleurige patina. Houten voet. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Kristallen hanglamp, 60-er/70-er jaren
Ergebnis: 45 EUR

60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese lakstempel
Ergebnis: 50 EUR

Antieke natuurstenen Chinese lakstempel met draken. 19e Eeuw. Paradijsvogel zegelmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Kamasutra (brons)
Ergebnis: 125 EUR

Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.

Beeld, Paard
Ergebnis: 45 EUR

Compositie metalen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Koning op stijgerend paard
Ergebnis: 120 EUR

Groot antiek beeld. Koning op stijgerend paard met speer. Compositie metaal. Eén been gebroken. Afmeting: 35 x 35 x 14 cm. In redelijke staat.

5 Delen zilver
Startpreis 80 EUR

Vijf delen zilver, met 2 kleine trompetvaasjes met golvende rand op ronde voet met parelrand, een kleine zoutstrooier op ronde voet versierd met parelranden, een inktvloeier met gladde zilveren rug en...

2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Startpreis 80 EUR

Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Antieke ivoren geluksbal
Startpreis 300 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Antieke Chinese vaasjes
Ergebnis: 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Dekselvaas, Lange Lijs, beschadigd + vaasje zonder deksel, floraal + vaasje met deksel, floraal, chip deksel. Afmeting: 10 - 21 cm. In redelijke/...

Grote oude/antieke Familie Verte plaquette
Ergebnis: 250 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.

Hollandse bak barometer
Startpreis 400 EUR

Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Door A. Peia Amsterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

Art Nouveau tafellamp, 1920
Ergebnis: 135 EUR

Art Nouveau tafellamp. Compositie metaal op marmeren basement. Met ei-vormige glazen kap. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Gouden ring met zirconia
Ergebnis: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. fantasiering met diverse zirconnia's. ø 52 ca 2,4 gram In goede staat

2 Gouden broches met diamant.
Ergebnis: 85 EUR

Twee gouden broches met zilver en diamant. Twee antieke broches met bloemen bezet met diamanten met een oudslijpsel. Voorzien van veiligheden. De middensteen van de halfronde broche is vervangen door ...

Antiek bronzen figuur, 1900
Startpreis 90 EUR

Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Chinees bord met draak
Ergebnis: 80 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.

Lot diverse metalen figuren (8x)
Ergebnis: 40 EUR

Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Antieke Japanse celadon vaas, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke Japanse octagonale porseleinen celadon glazuur vaas met florale/vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Peking glazen snuffbottle
Startpreis 200 EUR

Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2x Kristallen vazen, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Twee 19e eeuwse ruitkristallen vazen. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil-stijl glazen vaas
Ergebnis: 170 EUR

Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren doosjes
Startpreis 150 EUR

Twee zilveren doosjes, met graveerwerk, een rechthoekige doos met een afbeelding van figuren met scharnierend deksel, aan de achterzijde voorzien van een gravure, 9x6x2cm, wat gedeukt op de hoeken en ...

Meissen beer
Startpreis 100 EUR

Oude Duitse Meissen Böttger beer. Tweede helft 20e eeuw. Kroontje beschadigd. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese drakenvaas
Ergebnis: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren armbanden
Startpreis 40 EUR

Twee zilveren armbanden, diverse gehaltes, een met 6 langwerpige biedermeierschakels en een armband met bloemvormige schakels bezet met granaat. Totaal ca 38,3 gram. In goede staat.

Zilveren klem armband
Ergebnis: 100 EUR

Brede zilveren klemband, BWG, met bewerkte banden in het midden, 26 mm, ø ca 58x50mm. ca 89 gram. In goede staat

3x Glazen Cameo vazen
Ergebnis: 75 EUR

Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

3x Japans porselein, 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.

3x Oost-Duits porselein
Startpreis 55 EUR

Drie maal Oost-Duits porselein. Bestaande uit: Twee kandelaren, Volkstedt, rozen decors, beschadigingen aan roos. Eén maal tafellamp met figuren, G.D.R., in goede staat. Afmeting: 19 - 42 cm. In redel...

Antiek voor-oorlogs inktstel, 1930
Startpreis 55 EUR

Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren nootmuskaatbakje
Startpreis 210 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp in een bakje, 925/000. Ovaal bakje met pointilleer partoon met scharnierend deksel met rasp en aan de onderzijde een klepje voor de bergruimte van de noot. 5x3x3cm. In goede s...

4x Karaffen, divers
Ergebnis: 50 EUR

Vier maal diverse oude/antieke kristalglazen stopkaraffen. Ruitgeslepen. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse vazen
Startpreis 350 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

3 Zilveren ringen
Startpreis 30 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen
Ergebnis: 85 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met steker en scharnier, in de vorm van een bloem met zirconia's en amethist. grootte 13 mm. ca 2 gram. In goede staat

Lot robijnen en saffier
Startpreis 50 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Gouden ring met amethist
Startpreis 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met ovaal gefacetteerde amethist en 14 rond gefacetteerde amethisten. Breedte 9,5 mm. ø 52 ca 4 gram. In goede staat.

Guess herenhorloge
Ergebnis: 45 EUR

Guess horloge, staal, met rechthoekige kast en bruin leren band.

Oud/antiek Familie Rose bord
Startpreis 500 EUR

Zeldzaam antiek Chinees porseleinen bord met Familie Rose decor, ruiters te paard bij pagode en florale decors. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.

Chinese lakwerk dekseldoos
Ergebnis: 1.700 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.

Antiek Christus beeld, 1900
Startpreis 35 EUR

Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Oude staande lamp, 20e eeuw
Startpreis 30 EUR

Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen/glas lamp
Ergebnis: 60 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startpreis 300 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring oplopend aan de bovenzijde bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55ct, in een vierpoot chaton. De zijkanten van de ring zijn voorzie...

Zilveren ring met zwart gesneden deel
Startpreis 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zwarte gesneden disk met in het midden een zilveren rozet met zirconia's. onderaan het zwarte deel zit een zilveren gekrulde rand met hangertjes met zirconia's. ø kop 27 m...

Zilveren broche
Startpreis 100 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, rond gecontourneerd broche versierd met zwart emaille schrift. Getekend MdW. ø 46mm. ca 14 gram. In goede staat

2 Saffieren
Startpreis 50 EUR

Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.

6 Saffieren
Startpreis 50 EUR

Lot met zes saffieren, een blauwe ovaal gefacetteerde saffier ca 11,25 ct met gekleurde lijnen en 5 kleinere ovaal gefacetteerde saffieren in groen geel en kleurloos ,met insluitsels, totaal ca 5,11 c...

Muntmeesterset 2003
Startpreis 65 EUR

Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2003. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.

Interessant lot oude postkaarten
Ergebnis: 110 EUR

Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Lot sieraden met barnsteen
Startpreis 50 EUR

Lot zilveren sieraden met barnsteen, drie ringen met een ovale, een vierkante en een ronde barnsteen, een hanger in de vorm van een kruis bezet met 4 barnstenen en een onedele ring met barnsteen, met ...

Metalen bureaulamp 60-er Jaren
Ergebnis: 40 EUR

60-er Jaren metalen bureaulamp. Donkergroen met vernikkeling. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Roco H0, 63810, Renfe E.1002
Ergebnis: 50 EUR

Roco H0 63810, E-Lok Renfe E.1002 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 62767, PKP M62-3513
Ergebnis: 60 EUR

Roco H0 62767, Diesellok PKP M62-3513 met originele verpakking en in goede staat.