Zilveren lepels en vorken, 833/000, met 2 lepels en 3 vorken, model prinses, voorzien van gravure aan de achterzijde. MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, jl.:m:1871. 21 cm. Totaal ca 365 gram.
Zilveren schenkkan, 950/000, in Louis XVI stijl, versierd met strikken en bloemen. geplaatst op 3 krulpoten en voorzien van schenktuit met acanthusblad en een greep met hout. Pen van het scharnier van...
Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw
Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...
Zilveren tafelaansteker, 925/000, Rowenta, ovaal model met graveerwerk met voluten en floraal patroon. 67x28mm. In goede staat
Elegante zilveren ring, 925/000, met zwarte en witte diamant, totaal ca 0,50 ct. breedte 7 mm. ø 54. nieuw
Grote geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ronde knoppen met een gladde zetrand voorzien van een buton bloedkoraal, ø oorknop 15 mm. ca 6,1 gram. In goede staat
Lot met 9 diverse lepels, met 5 zilveren borrellepels met biedermeier bewerking, 835/000, 3 zilveren theelpels met verschillende bewerking en een plated herinneringslepeltjes kroning Beatrix. Zilver c...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Soliatir oorstekers met een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. Si/P Voorzien van schroefpousettes. Nieuw
Zilveren kandelaar, 800,000, op ronde voet, versierd met accanthusbladeren en parelrand. ø11x23cm. In goede staat
Zilveren olielamp, BWG, in de vorm van een lantaarn op ovale voet met bladbewerking, met een gekruld oor met paardehoofd. Op de deksel van de lantaarn zit een zittende lezende vrouw bevestigd. 14x6,5x...
Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit bureaustoel met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 82 x 65 x 69 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met schakels in de vorm van maantjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. Mexico, TS 134, Breedte 27 mm, lengte 19 cm. ca 148 gram. In goede staat
Antieke Engelse schrijfsecretaire met origineel beslag, op hoge poten. Circa 1920. Afmeting: 107 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Ich ein liebhaber + Quax Bruchpilot + Fuzzy Rechnet ab + Buster Kenton + Dick und Doof. Afmeting: circa 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse affiches Karl May. Bestaande uit: Old Shatterhand + Der Schatz im Silbersee. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een theelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...
Collier van getorst gesneden benenkralen, ø 12 mm, met geelgouden bolletjes en bolsluiting, 585/000. Lengte 39 cm. In goede staat
Van Dijk. Circa 1930. Vrouw bij stadspoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren eetlepel. Met monogram gravure. Onbekende merken. Venlo? Afmeting: L 20 cm. Circa 43 gr. In redelijke staat.