Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Negen maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, gecontourneerd met florale en goud decors. Vijf stuks goed. Vier stuks beschadigd. Afmeting: ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke polychrome Fayence scheerbekken. Frankrijk. Met duif decor. Haarscheur. Afmeting: 8 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws vier-delig terracotta servies met medaillons. Gemerkt F.G.W. en nummers. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antieke vroeg 19e eeuwse Empire/Louis Seize kop + schotel met goud decor + tekst + landschap. 1774 - 1824. Afmeting: 8 - 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil vaas met korhoen. Door Metzler + Ortloff. Circa 1910. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen visschaal. Knauff zeit, Streuhblümchen decor. Afmeting: 4 x 55,5 x 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen whisky flacons met rijtuig en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal Imari, goed + twee maal blauw/wit, één chip. Afmeting: 5 - 6 cm. In redelijke/goede staat.
Vier oude Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met landschappen decors. Eén minimale chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel op bloesemtak decor + signatuur. Afmeting: 12,9 x 20,6 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemerkte blauw/witte kom met florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 10,3 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens en vogel in tuin decor. Twee chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte vaas Foo-honden + vierkante vaas, coulissen, figuren, bodemmerk + tablet, landschap decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Dekselvaas, Lange Lijs, beschadigd + vaasje zonder deksel, floraal + vaasje met deksel, floraal, chip deksel. Afmeting: 10 - 21 cm. In redelijke/...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.
Japanse of Chinese porseleinen fles met landschap decor en tekens. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.