Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten tafelklokje met brons. Circa 1890. Uurwerk Kienzle, huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, half uurslag en veerslinger. Chips basement. Circa 1890. Afmeting: 40 x 28 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse pendule met schildpad imitaat en brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelklok met industriële voorstelling en stil Junghans uurwerk. Circa 1915. Compositie metaal. Originele beschildering. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met seconden aanduiding en geslepen glas. 20e Eeuw. Slagwerk op bel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese kortstaartklok met maanstand. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: circa 90 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-stil-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Duitse Junghans Ato electro mechanische klok. Messing met glazen stolp. Batterijhouder mist. Afmeting: 30 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Lot van vier antieke Franse comtoises. In-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 50 x 45 x 56 cm. In redelijke staat.
Antieke Weense geeboniseerde pendule met kwartierslag en messing beslag. Circa 1830. Slinger mist. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok. Eiken met mahonie. Achtdaags-uurwerk. Mooie beschilderde wijzerplaat. W.C. Craig Haliwistle. Met seconden en dag-aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Antieke Franse rood-marmeren wekker. Circa 1900. Gelijmd. Afmeting: 16 cm. In matige staat.
Wortelnoten Westminster Warmink staande klok met kwartier-slag uurwerk op console met silent-strike functie. Tweede helft 20e eeuw. Drie-gewichter. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten tafelklok. Circa 1915. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Achterdeur beschadigd. Afmeting: 22 x 17 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met drie bellen en harpslinger. Afmeting: 44 x 17 x 29 cm. In goede staat.