Drie oude reclameborden waarvan twee verlicht. Bestaande uit: Douwe Egberts (kunststof), West End Rainproof Clothing (metaal/glas), en Van Nelle Magneet koffie (verf laat los van glas). Afmeting: 33 -...
Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.
Verzameling diverse oude/antieke strijkbouten. IJzer/messing. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken wandconsole met Indische vrouwenkop. Twee kleurige polychromie. Circa 1880. Afmeting: 45 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme dekseldoos met figuren en dieren in landschap. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 12 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke ivoren toneelkijker. Paar haarscheuren. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 4 cm. In goede staat.
Oud/antiek spel. Houten speelbord met benen fiches etc. Afmeting: 2 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Twee sets 19e eeuwse gewichten. Engels. Van ijzer en messing. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij in originele koker. Rots en dorp. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 155 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...