Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Franse bronzen Napoleon kaarskandelaren met vrouwelijke kariatiden. Drie-lichts. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.
Oude Pelikaan pennenset met bakeliet in houder. Bestaande uit: Twee pennen, etui, patronen en inkthouder. Circa 1930. Afmeting: 18 x 20 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met tien melodieën. Functioneel. Kam heel. Afmeting: 18 x 47 x 24 cm. In goede staat.
Oude Duitse Leitz Leica camera met drie lenzen + handstatief. Camera model R. 5. Bestaande uit: Grote lens Leica Vario Elmar R 1:4/80-200 + Kleine lens Leitz Wetzlar Extended 2x + Lenz op camera B.W. ...
Vier maal Oosters koperwerk. Bestaande uit: Twee warmhoudkruiken en twee schenkkannen. Afmeting: 17 - 31 cm. In goede staat.
70er Jaren-stijl staande lamp met chrome en vier glazen bollen. Afmeting: 90 x 60 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse herenhoed in originele hoedendoos + wit leren handschoenen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen penkaarskandelaren met graveringen. I.H.S. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...
Vroeg 19e eeuwse schellak gepolitoerde likeurkist, zonder inhoud. Afmeting: 18 x 22,5 x 15 cm. In zeer goede staat.
Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin. Bestaande uit: Olielamp, 17e - 18e eeuw + Nap, 18e - 19e eeuw + Klepkan, 18e - 19e eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e eeuwse eikenhouten Renaissance panelen met religieuze figuren voorstellingen. Houtsnijwerk. Afmeting: 34,5 x 25 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Met bodemmerk. Jongeling met rugzak op grote schotel. Afmeting: 3 x 3 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde 19e eeuwse bronzen Empire wandkandelaren met pauwen. Eén professionele restauratie. Afmeting: 22 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Groot antiek handbeschilderd Chinees altaarstuk met boeddha. Afmeting: 107 x 98 x 10 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Antiek ijzeren lantaarn met koperen kap. Circa 1900. Afmeting: 110 x 55 cm ø. In goede staat.