Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Antiek gereedschap
Startpreis 140 EUR

Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.

Grote keramieken tuinvaas
Startpreis 50 EUR

Grote keramieken tuinvaas. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x 64 cm ø. In goede staat.

Oude Italiaanse lamp met engel
Startpreis 175 EUR

Oude Italiaanse vergulde houtgestoken lamp met engel. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antieke mangelplank, 18e eeuw
Startpreis 120 EUR

18e Eeuwse Friese kerfsnede eikenhouten mangelplank. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Antieke Friese schooltas, 1865
Startpreis 60 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Friese schooltas + houten schuifdoos. Anno 1865. Afmeting: 30 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

2x Historisme kaarskandelaren, 1880
Ergebnis: 90 EUR

Twee grote 19e eeuwse vijf-lichts messing historisme kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Antiquarische Graff Zeppelin
Startpreis 100 EUR

Twee maal antiquarische Duitse Zeppelin. Bestaande uit: Boekje 'Die Zeppeling fahrt nach Amerika uns zurück' + Grote postkaart 'Luftschiff in voller fahrt'. Verlag E. Baumann. Afmeting: 16,5 - 29 cm. ...

Doosje antieke tin figuren, 1930
Startpreis 40 EUR

Doosje met tien antieke Duitse beschilderde tin figuren. Nr. 1319 Preussen Kürassiere im Angriff 1870-1871. Circa 1930. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 2 cm. In goede staat.

2x Lepelrekken + lepels
Ergebnis: 85 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan+comfoor 1860
Ergebnis: 60 EUR

Vroege 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (14x)
Startpreis 100 EUR

Veertien maal 18e - 19e eeuws tin. Leuk lot!! Onder andere: Miniatuur kraantjeskan, brandewijnkom, eikeltjeskan, strooiers, houders. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.

3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek tin
Ergebnis: 30 EUR

Twee maal oud/antiek tin. Bestaande uit: Grote klepkan 1776, knop los erbij. Melkkan (maat). Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijke staat.

2x Haardstel
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude messing haardsets. 20e Eeuw. Afmeting: 57 - 75 cm. In goede staat.

Groot lot oude waaiers
Ergebnis: 25 EUR

Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.

3-Delige haardset, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Drie-delige 19e eeuwse messing haardset. Afmeting: 66 - 71 cm. In goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Startpreis 65 EUR

Vroeg 19e eeuwse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Seize. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.

Antieke tantalus, 1900
Ergebnis: 150 EUR

Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw
Startpreis 125 EUR

Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1900
Startpreis 80 EUR

Antiek tafelstuk op marmeren basement. Circa 1900. Bisquit porseleinen engel met rozen in messing + glazen houder. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Neo Gotische wandkandelaar
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Gietijzeren standaard
Ergebnis: 125 EUR

Grote gietijzeren rode tuinstandaard met bloempot. 21e Eeuw. Afmeting: H 160 x 50 cm ø. In goede staat.

4x Oude miniatuur portretten
Ergebnis: 80 EUR

Vier oude miniatuur portretten. Deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Empire-stijl lamp, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Empire-stijl messing lamp. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Oude hanglamp (smeedijzer)
Startpreis 60 EUR

Oude acht-lichts smeedijzeren hanglamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 88 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp, 1890
Ergebnis: 125 EUR

Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Bronzen zakkroonluchter
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen zakkroonluchter met prismenglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 33 cm ø. In redelijk/goede staat.

Moderne design hanglamp
Startpreis 50 EUR

Moderne Adagio Seveso design aluminium hanglamp. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 45 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Bronzen zakkroonluchter
Ergebnis: 150 EUR

Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.

Kaarsenkroonluchter 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse bronzen zes-lichts kaarsenkroonluchter. Afmeting: 52 x 55 cm ø. In goede staat.

Moderne design tafellamp
Startpreis 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke kristallen hallamp, 1920
Ergebnis: 30 EUR

Antieke kristallen hallamp met messing. Circa 1920. Eén glazen venster kapot. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

Oud Chinees/Japans lakwerk
Startpreis 25 EUR

Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kist
Startpreis 40 EUR

Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Oosterse olielamp
Startpreis 50 EUR

Antiek vergulde bronzen Oosterse olielamp met olifant en vogels. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Twee emaille theekannen
Startpreis 80 EUR

Twee gelimiteerde handbeschilderde geëmailleerde theekannen in cassette. Charlotte di Vita Collections London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 10,5 x 6 cm / 8 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese theebus
Startpreis 50 EUR

Grote oude/antieke Chinese messing theebus met graveringen. Mandarijneenden, lotusbloemen, bloesems + vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

8x Oosterse sculpturen
Startpreis 60 EUR

Acht maal diverse oude Oosterse figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Natuursteen, jade, brons, hout etc. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kunstbloem (mineraal)
Startpreis 60 EUR

Oude Chinese cloisonne plantenbak met natuurstenen stam en agaat bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese rollen
Startpreis 60 EUR

Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...

Antiquarisch boek 1908
Ergebnis: 40 EUR

Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bamboe penselenpot
Startpreis 150 EUR

Antieke Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Spanningsscheur. Afmeting: 22,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Kleine bijbels
Ergebnis: 120 EUR

Twee kerkelijke boeken, één boek van vrome dienaar van maria, met een zwarte kaft en een fijne geelgouden sluiting met puttihoofd. 9x13x3,5 cm en een gebedsboek met fraaie bruine bewerkte kaft met car...

Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw
Startpreis 350 EUR

17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...

Antieke Staten bijbel 1714
Startpreis 475 EUR

Grote antieke Hollandse statenbijbel. Anno 1714. Door Jacob en Pieter Keur en Pieter Rotterdam-de Jonge. Met diverse gravures. Afmeting: 30 x 45 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Staten bijbel 1662
Startpreis 350 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel. Anno 1662. Eerste pagina's gereproduceerd. Staten Generaal door Helmich van Cappel met Jan Barentsen Simons Dordrecht 1662. Gerestaureerd. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. In...

Staten bijbel 1719
Startpreis 300 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel. Anno 1719. Door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam. Met diverse gravures. Afmeting: 23 x 36 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiquarische boeken
Startpreis 80 EUR

Twee antiquarische boeken. Bestaande uit: Huis-Bijbel, Het boek Jobs Salomons Spreuken etc. Door Nikolaas Hartman 1743 + Huys-Bijbel over de profeten Ezechiet en Daniel. Door Nikolaas Hartman 1742. Af...

Antieke Duitse Stainer viool, 1900
Startpreis 200 EUR

Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.

Antieke mandoline
Startpreis 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke viool, Hopf
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

3x Oude/antieke viool
Startpreis 75 EUR

Drie maal oude/antieke violen. Bestaande uit: Modern electrisch + één incompleet, circa 1900 + kleine Chinese viool in koffer. Afmeting: 59 - 64 cm. In redelijk/goede staat.

Voor-oorlogse kindergrammofoon, 1930
Startpreis 65 EUR

Voor-oorlogse kindergrammofoon in koffer. Circa 1930. Afmeting: 8 x 16 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bokaalglas, 1880
Startpreis 80 EUR

Antiek historisme bokaalglas met messing en compositie metaal putti. Circa 1880. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Grote bronzen kandelaar
Startpreis 180 EUR

Zeer grote Neo Renaissance bronzen kaarskandelaar met cherubijnkoppen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 138 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, Empire-stijl
Ergebnis: 75 EUR

Twee vergulde bronzen Empire-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Messing crucifix, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.

2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Startpreis 80 EUR

Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Antieke ivoren geluksbal
Startpreis 300 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Japanse ivoren okimono
Startpreis 375 EUR

Grote antieke ivoren Japanse okimono. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Antieke Japanse ivoren okimono, 1900
Startpreis 150 EUR

Antieke Japanse ivoren okimono figuur. Geisha met bloem. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Antieke ivoren geluksbol op standaard
Startpreis 150 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbol op originele standaard. Met certificaat t.b.v. Cites. Bol binnenin beschadigd. Afmeting: 18 x 4 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Drie figuren in bad. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 4,5 x 5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Startpreis 200 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Schildpad etui met portret
Startpreis 225 EUR

19e Eeuwse boulle schildpad etui met damesportret op ivoor. Florale inleg mist deels. Afmeting: 14 x 8,5 x 2 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse netsuke
Ergebnis: 175 EUR

Gesigneerde antieke Japanse ivoren netsuke met drie spelende kinderen. Afmeting: 3,5 x 5,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Stickbarometer
Startpreis 35 EUR

Notenhouten stickbarometer met koper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Palissander banjo barometer
Startpreis 90 EUR

19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.

Hollandse bak barometer
Startpreis 400 EUR

Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Door A. Peia Amsterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

2x Bronzen siervazen, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Empire-stijl bronzen siervazen met figuren. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3x Oude Afrikaanse maskers
Startpreis 100 EUR

Drie oude houtgesneden Afrikaanse maskers met onder andere schelpen en gewas. Bestaande uit: Yombe mask, Western Zaïre (schelpen) + Tchokne mask Zaïre (gewas) + Pembe mask Zaïre. Afmeting: 35 - 38 cm....

3x Oude Afrikaanse maskers
Ergebnis: 140 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgestoken maskers. Bestaande uit: Gepolychromeerd masker met jute en schelpen + Tchokne mask Zaïre met gewas + Songe mask Zaïre. Afmeting: 33 - 47 cm. In goede staat.

Twee grote Afrikaanse figuren
Startpreis 180 EUR

Twee zeer grote oude houtgesneden Afrikaanse rituele figuren. Afmeting: 81 - 86 cm. In goede staat.

2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
Startpreis 100 EUR

Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Afrikaans houtsnijwerk
Startpreis 40 EUR

Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Hoofdrust Ruba Tribe Zaïre + Hoofdrust of stoel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startpreis 50 EUR

Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

Antiek benen armband + riem
Ergebnis: 50 EUR

Antieke benen armband + oude Oosterse wit metalen riem. Afmeting: 9 - 54 cm. In goede staat.

Afrikaans hoofdtooi van been
Ergebnis: 80 EUR

Oude Afrikaanse hoofdtooi van been met schelpen en veren. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat.

13x Afrika, divers
Startpreis 100 EUR

Dertien maal oud Afrika, divers. Onder andere: Trommels, figuren, maskers etc. Afmeting: 20 - 65 cm. In goede staat.

2x Oud Afrikaans houtsnijwerk
Ergebnis: 100 EUR

Twee maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Eén maal groot Afrikaans masker + Twee figuren dragen houder Ghaba Province Zaïre. Afmeting: 43 - 50 cm. In goede staat.

Twee oude Afrikaanse maskers
Startpreis 100 EUR

Twee oude gepolychromeerde Afrikaanse houtgesneden maskers met touw en gewas. Penote Mask Zaïre en Tchokne Mask Zaïre. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Twee maal Afrika
Ergebnis: 120 EUR

Twee maal Afrika. Bestaande uit: Houtgestoken oud masker met jute en kralen Tchokne Mask Zaïre + Hoofdbedekking met schelpen en buffelhoorn. Afmeting: 40 - 47 cm. In goede staat.

Schaakspel + wijnset
Startpreis 25 EUR

Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.

3x Antieke messing lampen 1900
Startpreis 40 EUR

Drie antieke messing lampen. Circa 1900. Twee maal electrisch, één maal kandelaar. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.

Afrikaans wand reliëf
Startpreis 150 EUR

Groot Afrikaans houten wandreliëf. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd, met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 61 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Afrikaanse schilden
Startpreis 80 EUR

Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 105 -150 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse schilden
Startpreis 80 EUR

Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.

2x Pronkborden, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse metalen historisme pronkwandschotels met religieuze voorstelling. Ongemerkt. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

Antiek Russisch presenteertablet 1930
Startpreis 80 EUR

Gesigneerd antiek Russisch handbeschilderd presenteertablet met bloemen decor. Circa 1930. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Antiquarisch poezie album 1920
Startpreis 100 EUR

Antiquarisch poezie album met circa vierhonderd poezie plaatjes + kinderbestek doosje. Circa 1920. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.

11x Antiquarische schriften, 1900
Startpreis 50 EUR

Elf antiquarische gelithografeerde schriften. Frankrijk, diverse kaften beschreven. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Afrikaans wandreliëf
Startpreis 120 EUR

Afrikaans houten wandreliëf. 20e Eeuw. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd en met parelmoer ingelegd. Afmeting: 80 x 60 x 8 cm. In goede staat.

2x Oude Afrikaanse maskers
Ergebnis: 35 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

Oude Duitse herenhoed
Ergebnis: 350 EUR

Oude Duitse herenhoed in originele hoedendoos + wit leren handschoenen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 38 x 30 cm. In goede staat.