Set antieke koperen koetslampen. Circa 1900. Kleine beschadigingen. Afmeting: 37 x 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude gietijzeren kerstman, Santa Claus. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Acht maal oude/antieke paardenbitten + één hoefijzer. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee asymmetrische smeedijzeren boekensteunen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse handbeschilderde rijsthouder met geisha decor. Circa 1930. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil vernikkelde bouilloir. Circa 1915. Afmeting: 40 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Duitse kasten deurslot met sleutel. Afmeting: 12 x 13 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke inktstellen. Bestaande uit: Zilveren met marmer basement, terracotta hond met zwart glazuur en een houtgestoken zwijnskop met glazen ogen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke dekseldoosjes. Bestaande uit: Twee maal hout met achter-glas-schildering, tweemasters, 20e eeuw + één maal glas Jugendstil-stijl, naakte zwemmende vrouw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goed...
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Twee maal Hollands Art Deco koperwerk. Circa 1925. Twee schalen Amsterdamse School. Eén wandkandelaar, W.G. Bannink-Haarlem. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Friese schooltas + houten schuifdoos. Anno 1865. Afmeting: 30 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Oude acht-lichts smeedijzeren hanglamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 88 cm ø. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse bronzen zes-lichts kaarsenkroonluchter. Afmeting: 52 x 55 cm ø. In goede staat.
Acht maal diverse oude Oosterse figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Natuursteen, jade, brons, hout etc. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese cloisonne plantenbak met natuurstenen stam en agaat bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Oosterse bronzen ceremonie dolken met natuursteen en glazen stenen. Tibet. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.
Art Deco wandbak met plated plaquettes. Circa 1925. Afmeting: 18 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met snaarinstrument. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Twee boekjes. Bestaande uit: Oude racers + 1910 prinses Juliana met verso Spijker auto reclame. Lithografie T.H. Molkenboer. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Groot lot diversen zilvertin. 20e Eeuw. Onder andere: dekselschalen, sausieres, tablets. Afmeting: circa 25 - 45 cm. In goede staat.
Twee maal Russisch lakwerk. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos, schip in storm, gesigneerd Kohhoba Pedocknho. Eén maal beschilderd houten ei. Afmeting: 11,5 - 11 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oosterse handbeschilderde dekseldoos met figuren decor + wit metalen bewerkt sieraad. Afmeting: 9,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Antieke messing Art Deco inktpot. Duitsland W.M.F. Circa 1920. Afmeting: 5 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse geëmailleerde vazen met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse benzine aansteker. Metalen ridder op bakeliet console. Met speeldoos, met onder andere het lied 'Burschen Herlichkeit'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke messing fietslampen, één met kaars, één met carbid. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee Oosterse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Masker, ebbenhout? + totem figuur. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten grammofoon. Circa 1930. Gemerkt Chantal. Opdraaiveer defect. Afmeting: 35 x 34 x 35 cm. In goede staat.
Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Reclamebord uit de 40er - 50er jaren van Gold Dollar Cigaretten. Lithografie achter kunststof. Afmeting: 41,5 x 30 cm. In goede staat.
Collectie oude bakelieten langspeelplaten, Historische Complete Concerten op 78 toeren ca. 1935, krasvrij in huis o.a. concertgebouworkest o.l.v. Willem Mengelberg (4x) en andere beroemde concerten. T...
Vroeg 19e eeuwse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Seize. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse kindergrammofoon in koffer. Circa 1930. Afmeting: 8 x 16 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese bronzen wierookbrander + glazen theepot met cloisonne. Wierookbrander bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Japanse houten lakwerk vazen met goudvissen en goud decor. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke 6-lichts bronzen kaarskandelaar met bewerkt octagonaal basement. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Twee maal antiek ivoor. Bestaande uit: Japanse gesigneerde netsuke met zotjes, kleine beschadigingen + Oosterse figuur met tulband en mand. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse optica prenten en Duitse goocheltruc. In doosje. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten lakstempels met messing en zegel. Afmeting: 7,3 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met marmeren basis. Circa 1900. Jongen met blaasinstrument en hond. Afmeting: 35 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Portre Montre met marmeren basement, compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antieke Ressellbell mahoniehouten grammofoon met intarsia. Met bakelieten platen. Circa 1915. Opdraaiveer defect. Afmeting: 120 x 50 x 51 cm. In goede staat.
Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse parelmoer belijmde lepeldoos op bolpootjes. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek gereedschap. Betreffende smederij. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 59 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke violen. Bestaande uit: Modern electrisch + één incompleet, circa 1900 + kleine Chinese viool in koffer. Afmeting: 59 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans brons verguld wandlampje. Monogram J.F. Twee vaandels en bloemen. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tinnen koffie/theeset. Vijf-delig. Gemerkt Gerhadri & Co Lüdenscheid. Afmeting: 13 - 49 cm. In goede staat.
Beton gegoten tuinbeeld. Arabische vrouw. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Antiek tafelstuk op marmeren basement. Circa 1900. Bisquit porseleinen engel met rozen in messing + glazen houder. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde handbeschilderde geëmailleerde theekannen in cassette. Charlotte di Vita Collections London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 10,5 x 6 cm / 8 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Bestaande uit: Huis-Bijbel, Het boek Jobs Salomons Spreuken etc. Door Nikolaas Hartman 1743 + Huys-Bijbel over de profeten Ezechiet en Daniel. Door Nikolaas Hartman 1742. Af...
Antiek historisme bokaalglas met messing en compositie metaal putti. Circa 1880. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 105 -150 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek Russisch handbeschilderd presenteertablet met bloemen decor. Circa 1930. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude miniaturen. Eén maal reproductie Mona Lisa. Eén maal deels geschilderd, met ivoren lijst + messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Twee decoratieve marmeren vazen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip gelijmd. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.
Twee 50er jaren geëmailleerde koperen autolanden emblemen. Frankrijk en Zwitserland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Korte dames nertsbontjas. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke ivoren lakstempel opengewerkt en met messing. Monogram. Circa 1900. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Oude papieren affiche Puch + lithografie Fietsen en Moto's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 87 cm. In goede staat.
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke houtgestoken notenkrakers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal adelaarskop met glazen ogen + kabouterhoofd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Drie antieke lakstempels. Circa 1910 - 1940. Bestaande uit: Verguld brons, toren + Jugendstil plated brons + bakeliet. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.
Vier-delige Rococo-stijl bronzen bureauset. Circa 1900. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren, inktpot, en schaaltje. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.