18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 124 x 58 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten 19e eeuwse armstoel met petitpoint bekleding en klauwpoten. 125x75x79 cm in goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel met mooie patina. Afmeting: 80 x 64 x 60 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.
Twee antieke Thonetstoelen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 111 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antiek engelse mahoniehouten spiegel met etages ca 1890 130x105x20 in goede staat.
Wortelnoten orgelgebogen laden kastje staand op gebogen klauwpoten. 20e eeuw. cond. G.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel. Louis Philippe. Lichte fineerschade. Afmeting: 83 x 42 x 90 cm/83 x 84 x 90 cm. In redelijke staat.
Antieke kastanjehouten salontafel met 2 grote lades 19e eeuw. cond.G 51x67x157
Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
Vier antieke Thonet-stijl stoelen. Circa 1900. Geen etiketten. Afmeting: 90 x 36 x 53 cm. In goede staat.
Eiken met coromandelhout Amsterdamse School bijzettafel. Circa 1930. Lichte fineerschades. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijk/goede staat.
Mooie Hollandse wortelnoten Willem III naaitafel met stervormige intarsia. Circa 1860. Afmeting: 72 x 55 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bidstoel met sigaren voorstelling, snijwerk en opbergvak (voor sigaren en whisky?). Goede rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 165 x 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Franse halspiegel met Rococo-kroon. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 150 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 37 x 160 cm. In goede staat.