Grote 19e eeuwse eikenhouten 2 deurskast met panelen en afneembare koplijst. 250x170x60 in goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven Rosentahl stoelen. Hombre design, Burkhard Vogtherr. Essenhout, beuken, donker gebeitst met ribuelour. Afmeting: 84 x 60 x 68 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 105 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten. Etages en messing omrandingen. Afmeting: 85 x 32 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1870. Afmeting: 162 x 97 x 44 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten commode. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 72 x 45 cm. In goede staat.
Grote Duitse Biedermeier mahoniehouten halspiegel met driekwart zuilen. Circa 1830. Afmeting: 190 x 80 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten Louis Philippe schrijfbureau met benen beslag, lade, drie deuren en schuifblad. Circa 1860. Afmeting: 80 x 123 x 71 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met gave stoffering. Circa 1850. Afmeting: 91 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren Twents secretaire. Afmeting: 54 x 109 x 204 cm. In goede originele staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen op wielen. Circa 1910. Afmeting: 115 x 49 x 49 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Vergulde19e eeuwse spiegel met kroon. Frankrijk, circa 1850. Afmeting: 85 x 56 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse spiegel met rocailles. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme eikenhouten gestoken Neo Renaissance halbank. Afmeting: 110 x 125 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bidstoel met sigaren voorstelling, snijwerk en opbergvak (voor sigaren en whisky?). Goede rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Vergulde houten bijzettafel met twee wit marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 83 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten spiegel met console. Circa 1880. Afmeting: 220 x 86 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.