Origineel Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaankap, driekwart zuilen en vergulde bronzen kapitellen. Met bandintarsia, origineel beslag, guirlandes. Eén stukje lijst weg. Verder in go...
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Grote eikenhouten kolom kussenkast ca. 1960 met palissander. geheel staand op bolpoten, in de kop met leeuwenkoppen boven de kolommen en uitgesneden gezichten. Onder met 2 lades. 200x89x200cm. In goed...
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Art Deco boekenkast met ovale glaspanelen. Circa 1920. Rondom met snijwerk in bloemmotief. Mahonie, deels massief. Onder gebogen met drie deurtjes. Afmeting: 185 x 153 x 55 cm. In goede staat. Dit obj...
Hollandse eiken Barok secretaire op klauwpoten, met keldertje en binnenwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 109 x 90 x 50 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Eiken broodkast met briefpanelen. Afmeting: 163 x 66 x 50 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Eiken buffetkast in Gotische-stijl. Circa 1910. Deels massief. Met opzetspiegel (geslepen) en twee glasdeurtjes. Afmeting: 205 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen i...
Eikenhouten twee-deurs kast. Circa 1800. Met spitsvormige deurpanelen. Geheel massief. In goede staat.Afm.: 191x170x60cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Drie-deurs garderobekast met in het midden een geslepen spiegel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 238 x 190 x 60 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Twee-deurs kastje. Circa 1840. Mahonie op zachthout gefineerd. Afmeting: 97 x 77 x 46 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Renaissance rankenkast. 1719. Met zeer mooi snijwerk. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus. 126x122x66cm.
Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehouten secretaire met Korinthische zuilen en prachtig binnenleven met Schinkeldach. Circa 1820. Afmeting: 153 x 116 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Secretai...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten engels kabinet met ovale panelen en intarsia 2 delig. 235x130x54 cm paar lichte beschadigingen verder in goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrine op klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kleur. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.