Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Wereldverzameling in Schaubeck-album. Met veel voor-oorlogs materiaal.
Doos met 65 postfrisse postzegelboekjes Nederland vanaf 1971 + stockboek met postfrisse postzegelvellen, veel kinderzegels + doos Nederland engros.