Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch kapmes. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.