H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Interieur met moeder en kind. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 60 cm. In redelijke staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Duitse School. Omarming man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Pieter van Baarsel. 1879 - 1949. Bloeiende kastanje takken. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Herderin met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Damesportret met 19e eeuwse lijst. Afmeting: 36,5 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gesigneerde Japanse houtsnedes in lijst. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Guilliaume Corneille '99. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 6/15. Vrouw met twee vogels. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Errö, 1995. 1932 - ......... . Gudmundsson Ferro. Chinese figuren en zelfportret. Serigraph op papier. Litho. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Wintergezicht. Op antiek paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 35 cm. In goede staat.
Drie maal houtskool portretten. Circa 1900. Eén gesigneerd, Pussig?. Bestaande uit twee heren en één dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: 47 - 50 cm. In goede staat.
Th. Schwartze. Circa 1920. Portret kind met muts. Gouache op papier. Afmeting: 42 x 35 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Kurt Blasius. 1918 Krefeld. 17e Eeuws heren portret met tinnen kruik en wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Eckhardt. 1930. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Plechelmuskerk Oldenzaal + Figuren op markt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Vrouw in interieur met ton en kannen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Monogram E.H. Verso E. Henseler. Circa 1880. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 25 cm. In goede staat.
Mia. D.J. Kleurrijke achtertuin. Gouache op papier. Afmeting: 66 x 48 cm. In goede staat.
C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Landschap met drie eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met frambozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerd. Passiebloem. Ets op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Duinlandschap met bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.
Oud miniatuur portret in geëmailleerde messing omlijsting. Naar Reynolds. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 8 cm ø. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Breedveld. 20e Eeuw. Hollands ijsgezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
6x Jolande Brouwers. Zeefdruk. Moderne composities. Zeefdruk op linnen. Afmeting: 60 x 43 cm. In goede staat.
Monogram B. 19e Eeuw. Kerkinterieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote medaillon schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Kippen + Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 36 cm. In goede staat.
Bernard Solomonick. 20e Eeuw. Moderne compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 102 cm. In goede staat.
Antieke landkaart door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Sabandicaf Status, Sabandiaf ac Montis Ferrari Ducatus. Handingekleurd. Eén scheurtje bij moetrand rechtsonder. Afmeting: 59,5 x 51 cm. In redeli...
J. van de Zee. 1907. Arabier bij bron met manden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.
A. Blaetter. Duitse School. Panoramisch landschap met dorp en bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Grote oude stadskaart van stad Amsterdam. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 150 x 27 cm. In goede staat.
Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Religieuze voorstelling met figuren. Circa 1800. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.