Bronzen figuur. Boeren vrouw. Door H. Plé. 1853 - 1922. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
P.J. Mene. Twee windhonden. Op onyx basement. Twee maal gesigneerd. Afmeting: 17 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden baby buste. Circa 1900. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen hazewindhond. Omgeving P.J. Mene. Ongesigneerd. Afmeting: 14 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Circa 1880. Boerenvrouw met kip en hond. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 23 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons. Circa 1900. Jongen timmert proclamatie aan schutting. Deels verguld. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Venus van Milo op marmeren basement. Door Miron. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Roepende jongen. Gemerkt ZO - OI. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Franse bronzen beelden. Paardenmenners. Naar Coustou. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Koloniale tinnen wandplaquette The Chief, Transvaal Br. Indië, Australië, Afrika etc. Monogram T.H. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.