Evert Moll. 1878 - 1955. Stadsrand met villa's en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Zeer grote vroege compositie Kuifje figuur, Rin Tin Tin. Reclame object voor tentoonstelling. Circa 1930. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Antiek Hollands aap-noot-mies schoolbord + kinderschoolbank met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 106 x 94 cm / 60 x 112 x 65 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken vitrinekast met tollen, spiegels, rankendecors, kroon en klauwpoten. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 41 cm. In goede staat.
Grote originele teakhouten Koloniale scheepskist met zwaar messing beslag en groot ijzeren slot. Circa 1800. Afmeting: 58 x 58 x 157 cm. In zeer goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Shakespeare. Door Melinque. Etienne Marin 1808 - 1875. 1841 Swiss Freres editeurs. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren, lampionnen en bodemmerk. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoenvorm. Met zon-achtig bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met vlinder decor en bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 5,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met geel/bruine glazuur. Afmeting: 39 x 17 cm ø. In goede staat.
Cornelis van der Zwalm. 1894 - 1955. Spoorbrug in Rotterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 150 cm. In goede staat.
Oepts. 1960. Huisje in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese kantoorklok met wekker. Afmeting: 102 cm. In goede originele staat.
Bolle gouden ring, 585/000, royaal pave bezet met rond gefacetteerde blauw spinellen. Breedte 11 mm, ø 53 ca 6,6 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring Tiffany model met een briljant geslepen diamant, ca 0,35 crt Si/H. ca 6,5 gram. ø 62 In goede staat
Witgouden oorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Achthoekige gevormde oorstekers met een achthoekig gefacetteerde amethist, 7x7mm, met daaromheen een rand bezet met kleien diamanten, Amethist t...
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gezicht op Delfshaven. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Martinus Nefkes. 1866 - 1941. Landschap met schaapskooi comming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.