Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 15 mm, in wit blauw en groen. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kerstman bij schoorsteen. Uncle Sam. Afmeting; 15 - 28 cm. In goede staat.
Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat
Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.
S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.
Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal. 1742. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Viatcheslav Nabaton. 1979. Russische School. IJsvissen in Rusland. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen inktpotten. Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
Oude messing staande lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.
Prachtig Hollands mahoniehouten Louis Philippe kabinet met houtgestoken kroon en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 240 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhouten gestoken garderobe met koperen kleerhaken, ranken en koppen. Circa 1880. Stukje lijst af. Afmeting: 202 x 115 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Grote originele teakhouten Koloniale scheepskist met zwaar messing beslag en groot ijzeren slot. Circa 1800. Afmeting: 58 x 58 x 157 cm. In zeer goede staat.