Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...
Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.
Vijf-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en goud decor. Chip bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 64 x 24 cm ø. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee met paradijsvogel/floraal decor. Twee floraal Kang Xi, één met scheuren in bodem, één goed. Eén maal Japan, dikke schotel, floraal, goed. Afmeting: 1...
Twee oude Chinees porseleinen republikeinse pijpvazen met florale decors, vogels, teksten + bodemmerken. Afmeting: 26 x 6 cm. ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen bordjes. Eén maal centraal vogel, goed. Twee maal octagonaal, floraal, Kang Xi, één haarlijn. Eén maal kip en vlinders, goed. Afmeting: 9,7 - 11,5 cm. In goede staat.
Prachtige 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy bord met Chinese jacht voorstelling en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede sta...
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Europese figuren/florale en haan decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen erotische plaquette in houten omlijsting met tekst. Afmeting: 36 x 35 cm. In goede staat.
Jugendstil bloembakje. Circa 1915. Figuur op bankje. Genummerd. Haarlijn + chip. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.