Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke penantkast, 1860
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.

Antiek hangkastje, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.

2x Karaffen, 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Zware Japanse cloisonné vaas
Startpreis 140 EUR

Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.

Oude Empire-stijl bureaustoel
Ergebnis: 110 EUR

Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.

Exclusief Hutschenreuther servies
Ergebnis: 400 EUR

Uitgebreid exclusief Duits Hutschenreuther servies met diverse bloemsoorten en goud decor. Circa 1960 - 1980. Bestaande uit: Negen soepborden, negen grote borden, negen ontbijtborden, twee terrines + ...

3x Japanse benen netsuke
Startpreis 60 EUR

Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten theetafel
Ergebnis: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.

Mahonie armleunstoel, 1840
Ergebnis: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Startpreis 70 EUR

Engelse zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet met filetrand. Importeursteken.: CBZ, Jaarletter: F:2005, grootte13.5xø 6.5cm., Nieuw.

Ronde Franse uitschuiftafel
Ergebnis: 60 EUR

Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.

Mahoniehouten rolluikkastje
Ergebnis: 60 EUR

Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.

2 Saffieren
Startpreis 60 EUR

Twee ovaal geslepen saffieren, 5,98 ct en 5,21 ct.

Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startpreis 450 EUR

Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel, 1880
Startpreis 150 EUR

Lederen armleunstoel (bureaustoel) met getorste poten en leuning met leeuwenkopjes. 1880. Afmeting: H 105 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met carneool
Ergebnis: 75 EUR

Geelgouden oorknoppen met carneool, ronde knoppen met gefacetteerde carneolen bevestigd aan een oorknop met zwanenhals. grootte ø 12,5 mm. ca 3,0 gram. In goede staat

2 Zilveren lepels
Ergebnis: 40 EUR

Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, . Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een vioolspelende ...

Antieke eikenhouten spiegel, 1920
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startpreis 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Ergebnis: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Hollandse trumeau, 1800
Startpreis 400 EUR

Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.