Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Prachtige 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy bord met Chinese jacht voorstelling en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede sta...

Lot speelgoed
Ergebnis: 25 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Mahonie armleunstoel, 1840
Ergebnis: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.

Antiek zijde souvenir 'Great War'
Startpreis 100 EUR

Antiek zijde 'souvenir of the great war' met diverse generalen + presidenten, onder andere Churchil. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 25 x 46 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese Familie Rose borden
Ergebnis: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Europese figuren/florale en haan decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 04132B en 4164A
Ergebnis: 50 EUR

2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.

Ronde Franse uitschuiftafel
Ergebnis: 60 EUR

Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.

Mahoniehouten rolluikkastje
Ergebnis: 60 EUR

Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.

Oud Chinees drakenbord
Ergebnis: 200 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese erotische plaquette
Ergebnis: 70 EUR

Oude Chinees porseleinen erotische plaquette in houten omlijsting met tekst. Afmeting: 36 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Japanse waterketel
Startpreis 250 EUR

Antieke Japanse ijzeren waterketel met messing deksel. Afmeting: 23 x 15 cm ø. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startpreis 450 EUR

Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Jugendstil bloembakje, 1915
Startpreis 40 EUR

Jugendstil bloembakje. Circa 1915. Figuur op bankje. Genummerd. Haarlijn + chip. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.

2x Kerkelijke kaarskandelaren, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR

Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren. Verguld. Neo-Gotisch. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

32x Munten, Amerika
Startpreis 250 EUR

Tweeendertig maal Amerikaans muntgeld. Zilver. Circa 315 gram. 20e Eeuw. Afmeting: 1,3 - 4 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel, 1880
Startpreis 150 EUR

Lederen armleunstoel (bureaustoel) met getorste poten en leuning met leeuwenkopjes. 1880. Afmeting: H 105 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese potten
Startpreis 75 EUR

Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Theekistje, 19e eeuw
Startpreis 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Antieke eikenhouten spiegel, 1920
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.

3x Drank reclame
Ergebnis: 200 EUR

Drie maal drankreclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Black & White Whisky + Martini Rossi reclame (composiet) + Glazen Martini Rossi fles. Afmeting: 26 x 26 x 20 cm / 42 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Chiffoniere, 1820- 1830
Startpreis 300 EUR

Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Divers oud/antiek koperwerk
Startpreis 60 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Startpreis 250 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.

3x Kruideniers snijmachines
Ergebnis: 80 EUR

Drie oude kruideniers snijmachines. 20e Eeuw. Geëmailleerd. Eén maal Gemerkt Standvast. Eén maal gemerkt Olland. Eén maal Unika. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.