Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Grote ring, goud op zilver, 925/000, met grote vierkante steen, 26x26mm. met bewerkte zijkant en openband. ø 57. ca 20,3 gram. In goede staat
Oval messing spiegel met portret. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere: Mooie doofpot (rokmodel), kolenkit en diverse ketels. Afmeting (doofpot): 42 x 32 cm ø. In goede staat.
Mahoniehouten Empire cilinder secretaire met glas opstand. Twee-delig. Met uitschuifbaar schrijfblad en vele lades. Circa 1820. Afmeting: 184 x 68 x 147 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast. Twee-delig, één deurs, bronzen beslag, klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 120 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok commode met vier lades en origineel messing beslag. Afmeting: 89 x 93 x 58 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl kalkoen op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, platmodel met 2 roze en een groene kraal, ø 6mm. ø53 ca 6,3 gram. Als nieuw
Twee zilveren ringen, 925/000, met agaat, markesiet, parelmoer en zirconia's. ø 55-63. totaal ca 14,8 gram. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat
Grote mahoniehouten eettafel met twee lades en taps toelopende poten. Gemaakt naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 90 x 210 cm. In goede staat.
Lot antiek koper/tin (6x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eventjes-veel-pan, twee cakevormen van messing, twee grote tinnen borden, treef. Afmeting: 15 - 47 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude/antieke messing vijzels met stampers. Afmeting: 10 - 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten handwerktafel met lade en opbergvakken. Circa 1880. Afmeting: 75 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Antieke kleine Duitse één-deurs spinde met ruitpaneel. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 72 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten coulissentafel. Afmeting: 75 x 139 x 191 cm. In goede staat.
Gietijzeren kolenkit met floraal/leeuwenkop decor. En als extra een oude gietijzeren ketel (kapot). Afmeting: 26 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met bronzen leeuwen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 66 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas met bodemmerk en druivenranken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.