Vroeg 19e eeuwse Franse precisie regulateur met slagwerk op twee bellen en Berthoud compensatieslinger, decentrale seconden aanduiding. N. Jurdan à Verviers. Onderkant mist. Afmeting: 155 x 52 x 30 cm...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met roze bloemen en vogels. Eén vaas haarscheur, één goed. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke grote Duitse vermoedelijk Käthe Kruse pop met beschilderd stoffen hoofd en geschilderd haar. Iets verf af. Reparaties bij buiknavel. Träumchen. Met kinderwagen, circa 1940. Afmeting: ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vissers decor. Ongemerkt. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met figuren en goud decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Gesigneerd Italiaans beschilderde gebombeerde commode met gemarmerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 93 x 110 x 75 cm. In goede staat.
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met figuren bij pagode. Gerestaureerd. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige antieke Duitse notenhouten L.F.S. Gründerzeit staande klok. Circa 1890. Halfuur-slag. Deurtje in onderkast. Afmeting: 235 x 67 x 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Chinese Yixing trekpot met losse ringen, emaille decor, bodemmerk + dekselmerk. Afmeting: 12 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Voorzien van sticker Sotheby's Ca Mau Binh Thuan Cargo. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote Latijnse handgeschreven en geschilderde vroeg Renaissance blad Carolus Quintus. Met Renaissance zuilen, bewerkt met putti, heraldiek etc. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In red...
Antieke zilveren tasbeugel, Rococo model, opgebouwd uit C-voluten, voorzien van oog en ketting. 14x13cm. Gestempeld: IDB, Stadskeur Zutphen jl.: 6M: 1786 ca 168 gram.
Fraaie geelgouden armband, 585/000. Brede armband met geschulpte schakels bevestigd aan een rand uit gevlochten schakels. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 18mm, lengte 20,5 cm. ca 58 gram....
Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.
Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...
Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.
Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.
Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vergulding zijkanten iets slijtage. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.