Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.
Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.
Zilveren naaldenkoker en naairing, 833/000, rechthoekige naaldenkoker met geribd patroon voorzien van bewerkte uiteinden, wat gedeukt. MT.: Willem Willems, Amsterdam, 1830-1865 en een naairing met ger...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...
Zilveren servies, 833/000, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en comfoor. De theekan en melkkan zijn voorzien van een parelrand en de greep versierd met een opgesoldeerd bloemmotief. De ronde...
Cooper. Tweede helft 20e eeuw. Herder met coming sheep. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.
Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrembleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm...
Zilveren pen en naaldenkoker, gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, en een balpen voorzien van bewerking m.b.t. Israël, met o.a. chanuka, en klaagmuur. 13 cm. Diverse gehaltes.
Elegante geelgouden choker, 585/000, bezet met diamanten. Choker, tennis model, bezet met 83 briljant geslepen diamanten, Totaal ca 2,5 ct. De uiteindes bij de sluiting zijn voorzien van dichte gouden...
Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.
Ventura. 20e Eeuw. Twee oude ovale schilderijen. Stillevens met muziekinstrumenten. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Zes diverse Japanse lakwerk doosjes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...
Opvallende brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57. In zeer goede staat
Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...
Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.
Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat
Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.
Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.