Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Antieke boterkarnen, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.

Monogram B, Vrouw met blauw gezicht
Startpreis 300 EUR

Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.

17e-18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit
Ergebnis: 120 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.

Sujatno Kompoel, Indonisische haven
Startpreis 175 EUR

Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.

Zilveren naaldenkoker & naairing
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren naaldenkoker en naairing, 833/000, rechthoekige naaldenkoker met geribd patroon voorzien van bewerkte uiteinden, wat gedeukt. MT.: Willem Willems, Amsterdam, 1830-1865 en een naairing met ger...

C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Zilveren besamim houder
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...

Zilveren servies
Startpreis 425 EUR

Zilveren servies, 833/000, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en comfoor. De theekan en melkkan zijn voorzien van een parelrand en de greep versierd met een opgesoldeerd bloemmotief. De ronde...

Cooper, Herder met coming sheep
Ergebnis: 80 EUR

Cooper. Tweede helft 20e eeuw. Herder met coming sheep. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

Zilveren bruidegomspijpje
Startpreis 90 EUR

Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrembleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm...

Twee delen zilver
Startpreis 50 EUR

Zilveren pen en naaldenkoker, gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, en een balpen voorzien van bewerking m.b.t. Israël, met o.a. chanuka, en klaagmuur. 13 cm. Diverse gehaltes.

Gouden choker met diamanten
Startpreis 1.800 EUR

Elegante geelgouden choker, 585/000, bezet met diamanten. Choker, tennis model, bezet met 83 briljant geslepen diamanten, Totaal ca 2,5 ct. De uiteindes bij de sluiting zijn voorzien van dichte gouden...

Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie
Ergebnis: 200 EUR

Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.

Ventura, Twee oude ovale schilderijen
Ergebnis: 80 EUR

Ventura. 20e Eeuw. Twee oude ovale schilderijen. Stillevens met muziekinstrumenten. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Lot Japanse lakwerk doosjes (6x)
Startpreis 60 EUR

Zes diverse Japanse lakwerk doosjes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Zilveren lepeldoos
Startpreis 100 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...

Rosé gouden ring met triangel diamant
Startpreis 2.400 EUR

Opvallende brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57. In zeer goede staat

Lot antiek ijzerwerk (6x)
Startpreis 60 EUR

Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Startpreis 200 EUR

G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Indonesische Sirih-houders
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...

Antieke viool, Hopf
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

Gouden choker
Startpreis 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat

3x Antieke geweren, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.

Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur
Ergebnis: 50 EUR

Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.