C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 43 x 42 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 47 x 46 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten portre montre horlogehouder met messing monturen. Afmeting: 30 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Moderne mondgeblazen vaas met gekleurd gezicht en luchtblaasjes. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Bijzondere gouden broche, 585/000, met parel en diamant. Broche uit geruwd goud in de vorm van een fazant met in het midden een grote taupe kleurige baroque parel. Het oog van de fazant is voorzien va...
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met glasfusing iriserend decor. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 16 cm ø. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.
Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. 'Voorlezen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 44 cm. In goede staat.
Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.
Zilveren kelk met bloemversiering en een getrembleerd lijnenspel, geplaatst op een ronde voet met filetrand. 800/000. Voorzien van onduidelijke keuren. ca 92 gram. ø7x15cm. In goede staat
Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke zware Boheemse facet geslepen kristallen schaal. Afmeting: 10 x 20 cm ø. In goede staat.
Empire blaker? Verguld brons. Bobeche + spiegel mist. Circa 1820. Iets verbogen. Afmeting: 33 cm. In matige toestand.
Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Staphorster bijbel met zilveren hoekstukken, dubbele sluiting en draagogen. Bijbel met zwarte lederen omslag met bewerking, voorzien van goud op snee, met 4 hoekstukken, een dubbele sluiting en 2 draa...
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.
Zilveren armband, 925/000, fraai bezet met lichtblauwe zirkonen met een ovaal gefacetteerd slijpsel. Breedte 20 mm, lengte 17,5 cm. ca 45,3 gram. Voorzien van bakslot en veiligheid. In zeer goede staa...
Collier van Ti sento Milano, bestaand uit zawrte gefacetteerde kralen bevestigd aan een zilver gerhodineerde hanger met zirconia's en bezet met een grote zwarte zirconia. 70 cm. Grootte hanger 5x2,5cm...
Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden bolsluiting, 585/000. parel ø 7mm, bloedkoraal 2 mm. Lengte 42 cm. In goede staat
Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Groot antiek kristalglazen servies. Facet geslepen. Bestaande uit: Drie karaffen en zevenendertig (37) glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde bak met biedermeier zaagwerk, bevestigd aan een deels getorste steel bekroond met een molen. ca 55,1 gram. 20 cm. MT.: J.Vos & Co nv, Haarlem, jl.: H:1917. In ...
Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat
Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren ring met oorbellen, 925/000, voorzien van een peervormige rozet bezet met een peervormige gefacetteerde groene steen met daaromheen een rand met zirconia's. ø 54, lengte 32 mm. Nieuw
Brede zilveren ring, 925/000, aan de voorzijde bezet met ioliet en blauw topaas. Brede ring pave bezet met diverse ioliet en blauw topaas stenen. Breedte 20 m. ø 55. ca 12,2 gram. Nieuw
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.
Stel kristallen tazza's op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen bakjes met een omgeslagen rand geplaatst op een ronde voet met banddecor. MT.: J.G. Grebe, Rotterdam, jl.:Z:1834. ø10x7cm. Minima...
Prachtig Jugendstil Duits zilveren 800/000 theeservies op dienblad met glazen onderschaal bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot en groot ovaal dienblad met fraaie ribbelwerking en parelrand. Geke...
Lot met zilveren sieraden, met 2 armbanden, 2 ringen, een broche, hanger en collier en een parelcollier met zilveren sluiting.
Geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van fraai 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen en fraaie bloembevestiging. Mr. ...
Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat
Antieke 925/000 zilveren strooibus op ronde voet met torenknop. Birmingham. Anno 1904. Afmeting: H 11,5 cm. Deukje. Gewicht: circa 35 gram. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en een mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Twee oude smeedijzeren wandlampen in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. 3 katten een duif en een vrouw Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.
Uitgebreid exclusief Duits Hutschenreuther servies met diverse bloemsoorten en goud decor. Circa 1960 - 1980. Bestaande uit: Negen soepborden, negen grote borden, negen ontbijtborden, twee terrines + ...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Brede ring met een diagonale band bezet met 6 carree geslepen saffieren en 2 single cut diamantjes. Breedte 6,5 mm. ø 53. ca 4,1 gram. In goede staat
Grote mahoniehouten Hollandse tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Met automaat, man slaat met hamer op bel. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 41 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn met 4 kleine zirconia's. breedte kop 7,5 mm. ø 59 ca 1,9 gram. In goede staat
Geelgouden ronde hanger, 585/000, opengewerkt met een spin. ø 17 mm. ca 0,9 gram. In goede staat
Grote antieke bisquit porseleinen pagode figuur met bewegende handen en hoofd. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 25 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen snorkom met opgewerkte bloemen+insecten decor. Enkele chip. Afmeting: 6,5 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp. Met bronzen vrouwen figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee messing historisme Neo Renaissance kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 835/000, vierkant gecontourneerd opengewerkt met floraal decor en versierd met rozen, putti en vogel. 20x20x4cm. ca 221 gram. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat
Lot met 24 messen voorzien van zilveren gecontourneerd heft met filetrand. 925/000, Pesa Mexico. 21-24 cm. In goede staat
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met bodemmerk en rondom figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Familie Rose opengewerkte twee-delige olielamp. Met fijn beschilderde florale/goud en figuren in medaillons decor. Afmeting: 26 x 13 x 14 cm. In goede staat.
Twee bloemstillevens. Bestaande uit: Monogram T.M., Violen. Tilly Moes? Ongesigneerd. Vaas met asters. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse mini-paspoppen. Decoratief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Antieke Weense mahoniehouten regulateur. Circa 1870. Weekloper. Stil uurwerk. Kroon later. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Militaire nachtwakersrouteklok in lederen foudraal. Nr. 16188. Inclusief sleutels. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel met Amor. Compositie. Circa 1870. Afmeting: 38 - 62 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met parelrand. ø9,5x21cm. MT.: Collins & Cook, Birmingham jl.:R:1966. Beiden wat gedeukt.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rond model geplaatst op 3 bewerkte poten met bloemdecoratie en houten voetjes. de rand van het comfoor is versierd met een opengwerkt floraal patroon met graveerwerk. Vo...
Rechthoekige zilveren doos, 925/000, met scharnierend deksel voorzien van een lijnenbewerking met rond cartouche in het midden. De zijkant is voorzien van een gravure; GESCHENK VAN HANSJE AAN ZIJN VAD...
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.
Monogram v.d. B. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Naar Nicholas Maes. 1632 - 1693. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee armeluis wekkers met munt inworp. Met kruissleutel. Goldbühl en Rhenus. Circa 1940. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren tassa, 925/000, met ronde voet voorzien van rond gecontourneerde geschulpte schaal voorzien van gezaagd patroon. ø23x10cm. ca 444gram. MT.: Edward Viner Ltd, Sheffield, jl.: S: 1960. In goede...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oud handgeschilderd ikoon. 20e Eeuw. Maria, moeder gods van Kazan. Mogelijk laag gehalte zilveren omranding. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Antiek zilveren pepermuntdoosje met florale gravering Koninkrijk Holland 1807 - 1812. Mr. Gerardus Hendrikus Nieuwenhuizen-Leiden. Anno 1809. Gewicht: circa 29 gram. Afmeting: ø 4,7 cm. In goede staat...
Zilveren ring, 925/000, met een grote cabouchon geslepen oranje steen, geplaatst in een opengewerkte schotel versierd met zirconia's. ø kop 21 mm. ca 16,5 gram. ø 59. Nieuw
Twee zilveren houders, 833/000, met blauw glas. Cilindervormige houders, opengewerkt met biedermeier patroon voorzien van ovalen met voorstellingen, op poten met C-voluten. ø9x11cm en ø6,5x6,5cm. In g...
Bolle gouden ring, 585/000, royaal pave bezet met rond gefacetteerde blauw spinellen. Breedte 11 mm, ø 53 ca 6,6 gram. In goede staat
Hanger in de vorm van een wereldbol, gemaakt met edelstenen, als continenten voorzien van een geelgouden oog en hangeroog, 750/000. 15x28 mm. In goede staat
Rangé. 20e Eeuw. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Bijbel met bewerkte leren kaft voorzien van zilveren hoekstukken en een dubbel slot voorzien van gestilleerd floraal graveerwerk. 10x16x5cm. In goede staat
Bijbel met zilver, 833/000. het oude en nieuwe testament, met bruin lederen kaft, goud op snee en zilveren elementen. Met zilveren rand, hoekelementen met floraal patroon en een dubbele slot met grave...
Bijbel met lederen omslag voorzien van geelgouden slot, 585/000, gecontourneerd model met fijn gepointilleerde bewerking. 13,5x8x5cm. In goede staat
Bijbel met zilveren sloten en randen, 833/000. Bijbel met lederen kaft: Het nieuwe testament, 1792, versierd met een zilveren rand met floraal motief en 2 sluitingen met cartouches, guirlandes en boka...
Zilveren Buddha-to-Buddha ring model Edwin. breedte 15 mm. 925/000. ø 55. ca 21,5 gram. In goede staat
Zilveren Pandora armband, 925/000, met 21 bedels, waarvan één met een gouden hartje. lengte 19 cm. ca 71 gram. In goede staat
Twee zilveren tafelkandelaren, 830/000, op ronde voet met gelobde bewerking, gecontourneerde zuilen met een rond licht met geschulpte bewerking. Finland D9: 1981. 10x19cm. In goede staat
Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met gecontourneerde rand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren beugel met ajour gezaagde bloemen en met fraaie ster...
Opaline vazen met opgelegd bloemdecor, geplaatst op een ronde zilveren voet, 835/000. Samengesteld. ø9x31cm. In redelijk goede staat
Paar zilveren kandelaren, 925/000, bolle kandelaren geplaatst op 3 kegelvormige poten. Mexico, 11x11x10cm. ca 346 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat
Grote geelgouden hanger, 585/000, met granaat, Ovale hanger, rozet met in het midden een grote gefacetteerde granaat met daaromheen een rand met 22 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 43x28mm....
Armband van granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 6 rijen granaat, ø 3,5mm, bevestigd aan een rechthoekige geelgouden sluiting met granaat. 15x11mm. Lengte 17 cm. in goede staat