Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Grote moderne fruitschaal
Ergebnis: 50 EUR

Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 43 x 42 cm. In goede staat.

Moderne fruitschaal
Ergebnis: 55 EUR

Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 47 x 46 cm. In goede staat.

Antieke eiken porte montre
Startpreis 110 EUR

Antieke mahoniehouten portre montre horlogehouder met messing monturen. Afmeting: 30 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.

7x Miniatuur boeddha's
Startpreis 40 EUR

Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.

Mondgeblazen moderne vaas
Ergebnis: 60 EUR

Moderne mondgeblazen vaas met gekleurd gezicht en luchtblaasjes. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Gouden broche met parel
Startpreis 250 EUR

Bijzondere gouden broche, 585/000, met parel en diamant. Broche uit geruwd goud in de vorm van een fazant met in het midden een grote taupe kleurige baroque parel. Het oog van de fazant is voorzien va...

Moderne gekleurde glazen vaas
Ergebnis: 40 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met glasfusing iriserend decor. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 16 cm ø. In goede staat.

Moderne sculptuur van glas
Startpreis 50 EUR

Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.

Sujatno Kompoel, Indonisische haven
Startpreis 175 EUR

Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit
Ergebnis: 120 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. 'Voorlezen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 44 cm. In goede staat.

Monogram B, Vrouw met blauw gezicht
Startpreis 300 EUR

Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.

Zilveren kelk
Startpreis 150 EUR

Zilveren kelk met bloemversiering en een getrembleerd lijnenspel, geplaatst op een ronde voet met filetrand. 800/000. Voorzien van onduidelijke keuren. ca 92 gram. ø7x15cm. In goede staat

Antieke Boheemse vaas, 1900
Startpreis 70 EUR

Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Boheemse kristallen schaal
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke zware Boheemse facet geslepen kristallen schaal. Afmeting: 10 x 20 cm ø. In goede staat.

Empire blaker?, 1820
Ergebnis: 50 EUR

Empire blaker? Verguld brons. Bobeche + spiegel mist. Circa 1820. Iets verbogen. Afmeting: 33 cm. In matige toestand.

Antieke tafelgong, 1920
Startpreis 60 EUR

Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.

Staphorster bijbel met zilver
Startpreis 800 EUR

Staphorster bijbel met zilveren hoekstukken, dubbele sluiting en draagogen. Bijbel met zwarte lederen omslag met bewerking, voorzien van goud op snee, met 4 hoekstukken, een dubbele sluiting en 2 draa...

Parfumfles, Isle of Wight
Startpreis 60 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.

Zilveren armband met zirkonen
Startpreis 500 EUR

Zilveren armband, 925/000, fraai bezet met lichtblauwe zirkonen met een ovaal gefacetteerd slijpsel. Breedte 20 mm, lengte 17,5 cm. ca 45,3 gram. Voorzien van bakslot en veiligheid. In zeer goede staa...

Tisento collier met kralen
Ergebnis: 70 EUR

Collier van Ti sento Milano, bestaand uit zawrte gefacetteerde kralen bevestigd aan een zilver gerhodineerde hanger met zirconia's en bezet met een grote zwarte zirconia. 70 cm. Grootte hanger 5x2,5cm...

Collier van parels en bloedkoraal met gouden slot
Startpreis 140 EUR

Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden bolsluiting, 585/000. parel ø 7mm, bloedkoraal 2 mm. Lengte 42 cm. In goede staat

3 Robijnen
Startpreis 40 EUR

Drie robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 0,85 ct.

11x Diverse flacons
Startpreis 40 EUR

Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.

7x Glazen/Kristallen flacons
Ergebnis: 40 EUR

Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...

Antiek kristalglazen servies
Ergebnis: 60 EUR

Groot antiek kristalglazen servies. Facet geslepen. Bestaande uit: Drie karaffen en zevenendertig (37) glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel met molen
Startpreis 100 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde bak met biedermeier zaagwerk, bevestigd aan een deels getorste steel bekroond met een molen. ca 55,1 gram. 20 cm. MT.: J.Vos & Co nv, Haarlem, jl.: H:1917. In ...

Zilveren juslepel
Startpreis 50 EUR

Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat

B. Robbe, Dame met jarretels
Startpreis 200 EUR

Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.

4x Kunstglazen schalen
Startpreis 30 EUR

Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.

Antieke kristallen bokaal
Startpreis 30 EUR

Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

3x Delen kristalglas
Startpreis 30 EUR

Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Zilveren ring & oorbellen
Startpreis 50 EUR

Zilveren ring met oorbellen, 925/000, voorzien van een peervormige rozet bezet met een peervormige gefacetteerde groene steen met daaromheen een rand met zirconia's. ø 54, lengte 32 mm. Nieuw

Brede zilveren ring met blauw topaas en ioliet
Startpreis 60 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, aan de voorzijde bezet met ioliet en blauw topaas. Brede ring pave bezet met diverse ioliet en blauw topaas stenen. Breedte 20 m. ø 55. ca 12,2 gram. Nieuw

Grote antieke Chinese dekselpot
Ergebnis: 1.600 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.

2 Kleine tazza's
Ergebnis: 150 EUR

Stel kristallen tazza's op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen bakjes met een omgeslagen rand geplaatst op een ronde voet met banddecor. MT.: J.G. Grebe, Rotterdam, jl.:Z:1834. ø10x7cm. Minima...

3-Delig zilveren servies op dienblad
Startpreis 850 EUR

Prachtig Jugendstil Duits zilveren 800/000 theeservies op dienblad met glazen onderschaal bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot en groot ovaal dienblad met fraaie ribbelwerking en parelrand. Geke...

Lot met zilveren sieraden
Ergebnis: 50 EUR

Lot met zilveren sieraden, met 2 armbanden, 2 ringen, een broche, hanger en collier en een parelcollier met zilveren sluiting.

Kristallen schotel met zilveren beugel
Ergebnis: 70 EUR

Geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van fraai 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen en fraaie bloembevestiging. Mr. ...

Zilveren bonbontang
Startpreis 50 EUR

Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat

Antieke zilveren strooibus, 1904
Ergebnis: 45 EUR

Antieke 925/000 zilveren strooibus op ronde voet met torenknop. Birmingham. Anno 1904. Afmeting: H 11,5 cm. Deukje. Gewicht: circa 35 gram. In goede staat.

Friese staartklok, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en een mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

2x Smeedijzeren wandlampen
Ergebnis: 45 EUR

Twee oude smeedijzeren wandlampen in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Corneille, Moderne compositie
Startpreis 375 EUR

Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. 3 katten een duif en een vrouw Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.

Exclusief Hutschenreuther servies
Ergebnis: 400 EUR

Uitgebreid exclusief Duits Hutschenreuther servies met diverse bloemsoorten en goud decor. Circa 1960 - 1980. Bestaande uit: Negen soepborden, negen grote borden, negen ontbijtborden, twee terrines + ...

Gouden ring met saffier en diamant
Ergebnis: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Brede ring met een diagonale band bezet met 6 carree geslepen saffieren en 2 single cut diamantjes. Breedte 6,5 mm. ø 53. ca 4,1 gram. In goede staat

Hollandse tafelklok
Ergebnis: 100 EUR

Grote mahoniehouten Hollandse tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Met automaat, man slaat met hamer op bel. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Startpreis 150 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 41 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Antieke staande klok
Startpreis 800 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Gouden ring met robijn
Ergebnis: 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn met 4 kleine zirconia's. breedte kop 7,5 mm. ø 59 ca 1,9 gram. In goede staat

Gouden hanger met spin
Startpreis 35 EUR

Geelgouden ronde hanger, 585/000, opengewerkt met een spin. ø 17 mm. ca 0,9 gram. In goede staat

Antiek bisquit figuur
Startpreis 375 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen pagode figuur met bewegende handen en hoofd. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 25 x 23 x 23 cm. In goede staat.

Antieke Meissen snorkommetje
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen snorkom met opgewerkte bloemen+insecten decor. Enkele chip. Afmeting: 6,5 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp
Ergebnis: 45 EUR

Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp. Met bronzen vrouwen figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren, 1880
Ergebnis: 50 EUR

Twee messing historisme Neo Renaissance kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Joh. Strohmayer, Stilleven met fuit.
Startpreis 350 EUR

Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startpreis 125 EUR

Zilveren schaal, 835/000, vierkant gecontourneerd opengewerkt met floraal decor en versierd met rozen, putti en vogel. 20x20x4cm. ca 221 gram. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat

Zilveren bestek ( 24x)
Ergebnis: 250 EUR

Lot met 24 messen voorzien van zilveren gecontourneerd heft met filetrand. 925/000, Pesa Mexico. 21-24 cm. In goede staat

Oude Chinese Familie Verte dekselpot
Startpreis 800 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met bodemmerk en rondom figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 x 25 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose olielamp
Ergebnis: 500 EUR

Zeldzame grote Chinees porseleinen Familie Rose opengewerkte twee-delige olielamp. Met fijn beschilderde florale/goud en figuren in medaillons decor. Afmeting: 26 x 13 x 14 cm. In goede staat.

2x Klein schilderij, Stilleven
Ergebnis: 60 EUR

Twee bloemstillevens. Bestaande uit: Monogram T.M., Violen. Tilly Moes? Ongesigneerd. Vaas met asters. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

2x Italiaanse mini-paspoppen
Ergebnis: 45 EUR

Twee Italiaanse mini-paspoppen. Decoratief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet, 1920
Startpreis 80 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Antieke Weense regulateur, 1870
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Weense mahoniehouten regulateur. Circa 1870. Weekloper. Stil uurwerk. Kroon later. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Militaire nachtwakers routeklok
Ergebnis: 85 EUR

Militaire nachtwakersrouteklok in lederen foudraal. Nr. 16188. Inclusief sleutels. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startpreis 460 EUR

Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel met Amor. Compositie. Circa 1870. Afmeting: 38 - 62 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 210 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met parelrand. ø9,5x21cm. MT.: Collins & Cook, Birmingham jl.:R:1966. Beiden wat gedeukt.

Zilveren pijpcomfoor, 1842
Ergebnis: 175 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rond model geplaatst op 3 bewerkte poten met bloemdecoratie en houten voetjes. de rand van het comfoor is versierd met een opengwerkt floraal patroon met graveerwerk. Vo...

Zilveren doos
Startpreis 120 EUR

Rechthoekige zilveren doos, 925/000, met scharnierend deksel voorzien van een lijnenbewerking met rond cartouche in het midden. De zijkant is voorzien van een gravure; GESCHENK VAN HANSJE AAN ZIJN VAD...

A. v.d. Pol, Hollands landschap met koeien
Ergebnis: 300 EUR

Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.

Monogram v.d. B., Stadsgezicht met figuren
Ergebnis: 80 EUR

Monogram v.d. B. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Naar Nicholas Maes. 1632 - 1693. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

2x Armeluis wekkers, 1940
Startpreis 50 EUR

Twee armeluis wekkers met munt inworp. Met kruissleutel. Goldbühl en Rhenus. Circa 1940. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Zilveren Engelse tassa
Startpreis 275 EUR

Zilveren tassa, 925/000, met ronde voet voorzien van rond gecontourneerde geschulpte schaal voorzien van gezaagd patroon. ø23x10cm. ca 444gram. MT.: Edward Viner Ltd, Sheffield, jl.: S: 1960. In goede...

Onduid. gesig., Landschap met schaapskooi
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Oude ikoon, 20e eeuw
Ergebnis: 45 EUR

Oud handgeschilderd ikoon. 20e Eeuw. Maria, moeder gods van Kazan. Mogelijk laag gehalte zilveren omranding. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Antiek zilveren pepermuntdoosje, 1809
Ergebnis: 120 EUR

Antiek zilveren pepermuntdoosje met florale gravering Koninkrijk Holland 1807 - 1812. Mr. Gerardus Hendrikus Nieuwenhuizen-Leiden. Anno 1809. Gewicht: circa 29 gram. Afmeting: ø 4,7 cm. In goede staat...

Zilveren ring met oranje steen en zirconia
Startpreis 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een grote cabouchon geslepen oranje steen, geplaatst in een opengewerkte schotel versierd met zirconia's. ø kop 21 mm. ca 16,5 gram. ø 59. Nieuw

2 Zilveren houders met blauw glas.
Ergebnis: 55 EUR

Twee zilveren houders, 833/000, met blauw glas. Cilindervormige houders, opengewerkt met biedermeier patroon voorzien van ovalen met voorstellingen, op poten met C-voluten. ø9x11cm en ø6,5x6,5cm. In g...

Gouden ring met blauw spinel
Ergebnis: 325 EUR

Bolle gouden ring, 585/000, royaal pave bezet met rond gefacetteerde blauw spinellen. Breedte 11 mm, ø 53 ca 6,6 gram. In goede staat

Hanger wereldbol met edelstenen en goud
Ergebnis: 50 EUR

Hanger in de vorm van een wereldbol, gemaakt met edelstenen, als continenten voorzien van een geelgouden oog en hangeroog, 750/000. 15x28 mm. In goede staat

Rangé, Bosgezicht met beek
Ergebnis: 130 EUR

Rangé. 20e Eeuw. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Bijbel met zilver
Startpreis 400 EUR

Bijbel met bewerkte leren kaft voorzien van zilveren hoekstukken en een dubbel slot voorzien van gestilleerd floraal graveerwerk. 10x16x5cm. In goede staat

Bijbel met zilver
Startpreis 520 EUR

Bijbel met zilver, 833/000. het oude en nieuwe testament, met bruin lederen kaft, goud op snee en zilveren elementen. Met zilveren rand, hoekelementen met floraal patroon en een dubbele slot met grave...

Bijbel met gouden slot
Startpreis 80 EUR

Bijbel met lederen omslag voorzien van geelgouden slot, 585/000, gecontourneerd model met fijn gepointilleerde bewerking. 13,5x8x5cm. In goede staat

Bijbel met zilverwerk
Startpreis 740 EUR

Bijbel met zilveren sloten en randen, 833/000. Bijbel met lederen kaft: Het nieuwe testament, 1792, versierd met een zilveren rand met floraal motief en 2 sluitingen met cartouches, guirlandes en boka...

Zilveren Buddha-to-Buddha ring
Startpreis 65 EUR

Zilveren Buddha-to-Buddha ring model Edwin. breedte 15 mm. 925/000. ø 55. ca 21,5 gram. In goede staat

Pandora armband met bedels
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren Pandora armband, 925/000, met 21 bedels, waarvan één met een gouden hartje. lengte 19 cm. ca 71 gram. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Ergebnis: 150 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 830/000, op ronde voet met gelobde bewerking, gecontourneerde zuilen met een rond licht met geschulpte bewerking. Finland D9: 1981. 10x19cm. In goede staat

Kristallen bonbonschaal met zilveren beugel, 1875
Ergebnis: 45 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met gecontourneerde rand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren beugel met ajour gezaagde bloemen en met fraaie ster...

Opaline vazen met zilveren voet
Startpreis 110 EUR

Opaline vazen met opgelegd bloemdecor, geplaatst op een ronde zilveren voet, 835/000. Samengesteld. ø9x31cm. In redelijk goede staat

Paar zilveren kandelaren
Startpreis 250 EUR

Paar zilveren kandelaren, 925/000, bolle kandelaren geplaatst op 3 kegelvormige poten. Mexico, 11x11x10cm. ca 346 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat

Grote gouden hanger met granaat
Startpreis 200 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met granaat, Ovale hanger, rozet met in het midden een grote gefacetteerde granaat met daaromheen een rand met 22 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 43x28mm....

Granaatarmband met gouden slot
Startpreis 120 EUR

Armband van granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 6 rijen granaat, ø 3,5mm, bevestigd aan een rechthoekige geelgouden sluiting met granaat. 15x11mm. Lengte 17 cm. in goede staat