Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Oud blikken speelgoed
Startpreis 45 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Amerikaanse vrachtwagen, ongemerkt. Oldtimer, ongemerkt. Vrachtwagen, China Duck Transport. Afmeting: 20 - 46 cm. In redelijk/goe...

Antieke schelhoorn
Startpreis 45 EUR

Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Startpreis 45 EUR

Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren collier en hanger met zon
Startpreis 45 EUR

Zilveren bollencollier met een grote hanger in de vorm van een zon, 925/000. ø 6 cm. lengte 45 cm.ca 42,5 gram. In goede staat

Grote Kwarts en Rookkwarts
Startpreis 45 EUR

Grote kwarts en rookkwarts, peervormig gefacetteerde kwarts, 125,8 ct en een ovaal gefacetteerde rookkwarts, 70,5 ct.

Lot met diverse edelstenen
Startpreis 45 EUR

Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.

Lot met diverse edelstenen
Startpreis 45 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.

Lot met diverse edelstenen
Startpreis 45 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot.

Lot robijnen en saffier
Startpreis 45 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Saffier en robijn
Startpreis 45 EUR

Een ovaal gefacetteerde saffier, 3,94 ct met cracks en een ovaal gefacetteerde robiijn, 4,16 ct, met insluitsels.

2 Zilveren armbanden
Startpreis 45 EUR

Twee zilveren pennenarmbanden, 925/000, met platen en bewerking. breedte 5-6,5mm. lengte 19,5 cm. ca 37 gram.

Zilveren natfruitschep
Startpreis 45 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met een opengewerkte bak met fruitdecor en een geschulpte rand voorzien van een steel met fruitdecor. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, jl.: I:1943. 23 cm. ca 78 gram. In goed...

Antieke zilveren vork, 1880
Startpreis 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren vork met florale graveringen. Voorzien van een gesneden parelmoer heft. Mr. A. Graves Kooiman-Schoonhoven. Circa 1880. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese fles, 1920
Startpreis 40 EUR

Japanse of Chinese porseleinen fles met landschap decor en tekens. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke sierschotel Wille & Co. , 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.

Imari sierschotel, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Groot antiek Stadt Meissen schaal, 1930
Startpreis 40 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari schaaltjes, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Twee Japanse Imari porseleinen schaaltjes op hoge voet. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startpreis 40 EUR

Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

Vergulde Biedermeier kop en schotel, 19e eeuwe
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.

3x Oude Gerold figuren
Startpreis 40 EUR

Drie oude Duitse Gerold porseleinen figuren. Met kinderen en vogels. Eén staart vogel chip. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud porselein, divers (6x)
Startpreis 40 EUR

Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...

Oude/antieke Chinese Quan Yin
Startpreis 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot, 18e eeuw
Startpreis 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Frans tablet, 20e eeuw
Startpreis 40 EUR

Oud Frans porseleinen tablet met floraal decor. Gelithografeerd. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 34 cm ø. In goede staat.

2x Meissen plaquettes
Startpreis 40 EUR

Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.

3x Antieke tassa's
Startpreis 40 EUR

Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...

Jugendstil bloembakje, 1915
Startpreis 40 EUR

Jugendstil bloembakje. Circa 1915. Figuur op bankje. Genummerd. Haarlijn + chip. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.

3x Antiek Kantonees porselein
Startpreis 40 EUR

Drie maal antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Grote kom, rand gelijmd. Plat bord, chips. Diep bord, chips. Afmeting: 22 - 24 cm ø. In redelijke staat.

2x 18e Eeuwse Imari borden
Startpreis 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale decors. Beschadigd. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese Kantonese vaas
Startpreis 40 EUR

Oude Chinese Kantonese vaas met krijgers en craqueleglazuur + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Duitse Hummelfiguur
Startpreis 40 EUR

Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...

Tegel brandmeester Enschede
Startpreis 40 EUR

Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

11x Diverse flacons
Startpreis 40 EUR

Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.

Glazen figuur, Dame
Startpreis 40 EUR

Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Oud glaswerk
Startpreis 40 EUR

Twee maal oud glas. Bestaande uit: Eén groene bolvaas van Copier Leerdam. Eén glazen asbak, ongemerkt. Afmeting: 14,5 x 12 cm ø / 7 x 14 cm ø. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Startpreis 40 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Startpreis 40 EUR

Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.

2x bronzen beeldje, Spelende hondjes
Startpreis 40 EUR

Twee kleine antieke bronzen hondjes. Circa 1900. Mogelijk Wenen. Ongemerkt. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

2x Oude zijden Perzische kleden, 152 - 153 cm.
Startpreis 40 EUR

Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.

Moderne facet geslepen spiegel
Startpreis 40 EUR

Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel
Startpreis 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.

Facetgeslepen spiegel
Startpreis 40 EUR

Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1915
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Weekloper. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

2x Zadeltas uurwerken
Startpreis 40 EUR

Twee 30-er jaren zadeltas uurwerken met wekker. Afmeting: 10 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Duitse schoolklok
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.

2x Bureauklokken
Startpreis 40 EUR

Oude Russische bureauklok, circa 1980. En een bureauklok met radio in lederen foudraal, solide state. Afmeting: 21 x 17 x 9 cm / 10 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Oude Indonesische kris
Startpreis 40 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke flessen
Startpreis 40 EUR

Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

3x Antieke blikken trommels
Startpreis 40 EUR

Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

30x De avonturen van Flipje
Startpreis 40 EUR

Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startpreis 40 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.

2x Grote teddyberen, 30-er jaren
Startpreis 40 EUR

Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.

2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
Startpreis 40 EUR

Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Staande lamp, 1940
Startpreis 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Japanse inro
Startpreis 40 EUR

Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Parker Pennenset, zilver
Startpreis 40 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920
Startpreis 40 EUR

Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Antiek theecomfoor, 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek hoog theecomfoor van messing. Met vergulde messing ketel. Knop af. Circa 1900. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startpreis 40 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kist
Startpreis 40 EUR

Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.

3x Beschilderde trommels
Startpreis 40 EUR

Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

7x Miniatuur boeddha's
Startpreis 40 EUR

Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.

Oud mini schaakspel
Startpreis 40 EUR

Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1930
Startpreis 40 EUR

Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.

Antieke met been ingelegde stoof, 1910
Startpreis 40 EUR

Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.

Lot China (5x)
Startpreis 40 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Fries pijpenrek
Startpreis 40 EUR

Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.

2 Marmeren inktpotten
Startpreis 40 EUR

Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke inktpotten, 1890
Startpreis 40 EUR

Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Lot oude inktpotten (6x)
Startpreis 40 EUR

Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

Zeiss Ikon camera belichtingsmeter
Startpreis 40 EUR

Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.

Russisch monument Sputnik bureaulamp
Startpreis 40 EUR

Metalen Russisch monument bureaulamp. Circa 1957. Sputnik monument. Ontwerp Daniel Gasienca. Afmeting: 18 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Antieke bierpul met plaquette
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek divers (4x)
Startpreis 40 EUR

Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.

Snaarinstrument
Startpreis 40 EUR

Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil barometer, 1915
Startpreis 40 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Startpreis 40 EUR

Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.

2x Oude gietijzeren spaarpotten
Startpreis 40 EUR

Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek Oosters brons
Startpreis 40 EUR

Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

3x Duits grafiek, divers
Startpreis 40 EUR

Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...

A. Vernet? Frans stadsgezicht
Startpreis 40 EUR

A. Vernet? Circa 1950. Frans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Latour, Vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

F. Ypma, Hollands winters dorp
Startpreis 40 EUR

F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startpreis 40 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstracte compositie
Startpreis 40 EUR

Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

Affiche Sophia Loren, 1960
Startpreis 40 EUR

Affiche Sophia Loren voor film 'Het eiland der Verleiding'. Circa 1960. Technicolor Express Film. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30,5 x 21 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Gouden hanger met barnsteen
Startpreis 40 EUR

Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.

4 Zilveren bedels
Startpreis 40 EUR

Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...

Zilveren armband met harten
Startpreis 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met harten en een kapitolslot met een hartvormig oog en een stok in de vorm van een strik. 21 cm. ca 22,8 gram. In goede staat

Koningsketting, goud op zilver
Startpreis 40 EUR

Ovaal koningscollier, goud op zilver, 925/000. 6,5x4mm. 45 cm. ca 15,9 gram. Als nieuw