Drie maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Amerikaanse vrachtwagen, ongemerkt. Oldtimer, ongemerkt. Vrachtwagen, China Duck Transport. Afmeting: 20 - 46 cm. In redelijk/goe...
Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren bollencollier met een grote hanger in de vorm van een zon, 925/000. ø 6 cm. lengte 45 cm.ca 42,5 gram. In goede staat
Grote kwarts en rookkwarts, peervormig gefacetteerde kwarts, 125,8 ct en een ovaal gefacetteerde rookkwarts, 70,5 ct.
Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.
Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
Lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot.
Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.
Een ovaal gefacetteerde saffier, 3,94 ct met cracks en een ovaal gefacetteerde robiijn, 4,16 ct, met insluitsels.
Twee zilveren pennenarmbanden, 925/000, met platen en bewerking. breedte 5-6,5mm. lengte 19,5 cm. ca 37 gram.
Zilveren natfruitschep, 833/000, met een opengewerkte bak met fruitdecor en een geschulpte rand voorzien van een steel met fruitdecor. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, jl.: I:1943. 23 cm. ca 78 gram. In goed...
Antieke 835/000 zilveren vork met florale graveringen. Voorzien van een gesneden parelmoer heft. Mr. A. Graves Kooiman-Schoonhoven. Circa 1880. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Japanse of Chinese porseleinen fles met landschap decor en tekens. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Twee Japanse Imari porseleinen schaaltjes op hoge voet. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse Gerold porseleinen figuren. Met kinderen en vogels. Eén staart vogel chip. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Frans porseleinen tablet met floraal decor. Gelithografeerd. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 34 cm ø. In goede staat.
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.
Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...
Jugendstil bloembakje. Circa 1915. Figuur op bankje. Genummerd. Haarlijn + chip. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Grote kom, rand gelijmd. Plat bord, chips. Diep bord, chips. Afmeting: 22 - 24 cm ø. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale decors. Beschadigd. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Kantonese vaas met krijgers en craqueleglazuur + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...
Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee maal oud glas. Bestaande uit: Eén groene bolvaas van Copier Leerdam. Eén glazen asbak, ongemerkt. Afmeting: 14,5 x 12 cm ø / 7 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee kleine antieke bronzen hondjes. Circa 1900. Mogelijk Wenen. Ongemerkt. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.
Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.
Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Weekloper. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Twee 30-er jaren zadeltas uurwerken met wekker. Afmeting: 10 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Oude Russische bureauklok, circa 1980. En een bureauklok met radio in lederen foudraal, solide state. Afmeting: 21 x 17 x 9 cm / 10 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.
Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.
Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Antiek hoog theecomfoor van messing. Met vergulde messing ketel. Knop af. Circa 1900. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.
Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Metalen Russisch monument bureaulamp. Circa 1957. Sputnik monument. Ontwerp Daniel Gasienca. Afmeting: 18 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.
Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...
A. Vernet? Circa 1950. Frans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Affiche Sophia Loren voor film 'Het eiland der Verleiding'. Circa 1960. Technicolor Express Film. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30,5 x 21 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.
Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...
Zilveren armband, 925/000, met harten en een kapitolslot met een hartvormig oog en een stok in de vorm van een strik. 21 cm. ca 22,8 gram. In goede staat
Ovaal koningscollier, goud op zilver, 925/000. 6,5x4mm. 45 cm. ca 15,9 gram. Als nieuw