Antieke vurenhouten lessenaar + houten bankje. Circa 1900. Afmeting: 40 - 120 cm. In goede staat.
Oude Chinese voorraadkast met snijwerk en floraal goud decor. 20e Eeuw. Afmeting; 110 x 98 x 68 cm. In goede staat.
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Duitse Barok model kist met intarsia + vogel ingelegd. Origineel slot. Behoeft restauratie. Afmeting: 30 x 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Mahoniehouten halve-maan tafel. Circa 1920. Engeland. Afmeting: 74 x 75 x 37 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen + tafel. Circa 1840. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x 60 cm ø / 88 x 37 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee notenhouten bijzettafeltjes op wielen. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.
Eikenhouten secretaire. Duits. Circa 1820. Met inlegwerk. In goede staat.
Bovenstuk van een Barokkast. Noten opgelegd. Afmeting: 129 x 115 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 51 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.
Noten op zachthout gefineerde kast met glasopbouw. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 210 x 100 x 50 cm (hxbxd). In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bloemtafel met zinken binnenbak. Afmeting: 84 x 38 x 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale theetafel met intarsia. Afmeting: 68 x 88 x 50 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
Antieke vurenhouten plantentafel. Circa 1920. Afmeting: 81 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten wandvitrinekast. Afmeting: 73 x 72 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten klapsalontafel met lade. Circa 1880. Vlekken blad. Afmeting: 61 x 103 x 59 cm / 61 x 103 x 109 cm. In redelijk goede staat.