Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6 Fruitmesjes met parelmoer
Startpreis 40 EUR

Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat

2x Oud Perzisch kleed, 127 - 158 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Perzische kleden. Donkerrood/floraal. Afmeting: 127 - 158 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein
Startpreis 125 EUR

Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.
Startpreis 150 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.

Verso Phil May, Jimmy Hendrix
Ergebnis: 50 EUR

Verso Phil May. 21e Eeuw. Jimmy Hendrix. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2 Parelcolliers
Startpreis 30 EUR

Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat

Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.

3 Delen zilver
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus
Ergebnis: 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

Trix H0 22716, 152 001-4
Startpreis 50 EUR

Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat.

Delfts blauw kaststel
Ergebnis: 150 EUR

Vijf-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

3 Authentieke Berber colliers
Startpreis 100 EUR

Drie bijzondere authentieke Berber colliers, met o.a. barnsteen, koraal, amethist, turkoois, hout en zilver. Afkomstig uit Marokko. 45-50-70cm. In zeer goede staat

Pop
Startpreis 125 EUR

Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startpreis 90 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Startpreis 250 EUR

Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma vaas, 1900
Startpreis 75 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en goud decor. Chip bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 64 x 24 cm ø. In redelijke staat.

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Startpreis 150 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...

Zilveren creolen met harhangers
Startpreis 75 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

5x Chinese schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee met paradijsvogel/floraal decor. Twee floraal Kang Xi, één met scheuren in bodem, één goed. Eén maal Japan, dikke schotel, floraal, goed. Afmeting: 1...

Roco H0 43179 Apollo Optik
Ergebnis: 55 EUR

Roco H0 43179 Apollo Optik met originele verpakking en in goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startpreis 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Ergebnis: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Startpreis 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met geisha's en kind decor in twee coulissen. Afmeting: 30 x 10,5 cm ø. In goede staat.