Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kleine antieke regulateur
Ergebnis: 80 EUR

Kleine antieke notenhouten regulateur. Achtdaags met halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok, 1800
Ergebnis: 80 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Militaire nachtwakersklok, Frankrijk
Ergebnis: 75 EUR

Militaire Franse Detect nachtwakers routeklok. Comteurs Schlumberger France Nr. 101. Compleet met sleutels. Afmeting: ø 11,5 x 6 cm. In goede staat.

Frans bureauklokje, 19e eeuw
Ergebnis: 75 EUR

19e Eeuwse Franse bureauklok met geeboniseerde houten klokkast en messing. Circa 1870. Afmeting: 17 x 11 x 6 cm. In goede staat.

Duitse ATO Klok
Ergebnis: 70 EUR

50-er/60-er Jaren Duitse D.R.P. patent electrische ATO klok. In notenhouten kast met chroom. Afmeting: 29 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Duitse militaire nachtwakers routeklok
Ergebnis: 70 EUR

Duitse militaire Bürk nachtwachtersrouteklok. Nr. 015826. Inclusief sleutels. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

Kleine Friese stoeltjesklok
Ergebnis: 70 EUR

Kleine oude Friese handbeschilderde stoeltjesklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1800
Ergebnis: 70 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.

Stationscomtoise met wekker
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Art Deco pendule, 1920
Ergebnis: 65 EUR

Antieke Hollandse Amsterdamse School Art Deco pendule met messing wijzerplaat. Circa 1920. Afmeting: 24 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Antieke reiswekker
Ergebnis: 65 EUR

Antieke vernikkelde reiswekker. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke reiswekkers, 1900
Ergebnis: 65 EUR

Twee antieke Duitse messing reiswekkers. Circa 1900. Bestaande uit: Lenzkirch Aug + Kienzle. Afmeting: 8 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Ergebnis: 65 EUR

Engelse staande klok. 18e Eeuw. Met vurenhouten klokkast, achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Batnise Cockermouth. Messing wijzerplaat met originele wijzers. Afmeting: H 215 cm. In goede st...

Wuba tafelklok
Ergebnis: 60 EUR

Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.

2x Klokjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee klokjes. Bestaande uit: Messing miniatuur reiswekker, Duitsland, circa 1900. En een bureauklokje, bakeliet, Westclox Made by Western Clock Co. La Salle Ill. USA. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede st...

Franse wandklok, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse wand cartel klok in Rococo-stijl. Stil origineel uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Grote antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 15 x 30 x 40 cm. In goede staat.

Schwarzwalder porseleinklok, 1870
Ergebnis: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Schwarzwald porseleinklok met slagwerk. Circa 1870. Afmeting: 25 x 18 x 8 cm. In zeer goede staat.

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, 1860
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen Schwarzwald wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1860. Afmeting: 24 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Franse O.D.O. wandklok, 1950
Ergebnis: 60 EUR

Franse Jaquemar O.D.O. wandklok. Circa 1950. Messing man slaat op messing bel. Afmeting: 35 x 9 x 36 cm. In goede staat.

Duits klokkenmannetje
Ergebnis: 60 EUR

Duits Schwarzwalder klokkenmannetje. Compositie metaal. Beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antieke Franse comtoise, 1820
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang en vouwslinger. Circa 1820. Wijzerplaat beschadigd. Deurtjes nieuw. Afmeting: 35 x 27 x 17 cm. In matige staat.

Staartklok 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Scheur in wijzerplaat. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 19e eeuwse comtoise
Ergebnis: 60 EUR

Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.