Trix H0 22715, E-lok ÖBB 1016 002-6 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0, E-lok E05 002 met doos van Trix H0 trainer in goede staat.
Roco H0 43179 Apollo Optik met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43183 Persil met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Fleischmann H0: 1x DB 103 115-2 en 1x Asea Re 1010, beide zonder originele verpakkingen, in goede staat
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Trix H0 22755, Diesellok RAG 825 met originele verpakking en in goede staat.
Vier oude Chinese Mahjong spelen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 47 cm. In goede staat.
Brawa H0 0203, E-lok DB 142 255-9 met originele verpakking en in goede staat.