Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Pop
Ergebnis: 85 EUR

Porseleinen pop, A. Lanternier. Frankrijk ca. 1910. Ze heeft prachtige kristallen paperweight ogen, haar originele pruik en antieke kleding. Het gelede lijf van papier-maché is van latere datum. De k...

Roco H0 62429, DB 189 044-1
Ergebnis: 85 EUR

Roco H0 62429, E-lok DB 189 044-1 met originele verpakking en in goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Ergebnis: 80 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels met mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Märklin/Hamo H0 3829
Ergebnis: 80 EUR

Märklin/Hamo H0 3829 E-lok BR 191 099-1 met originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 57538 en 59448
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat

2x Piko: 57980 en 57983
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57980 H0 Diesellok Hercules (Enercon) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 57983 H0 Diesellok Hercules (Integro) met originele verpakking in goede staat

Trix H0 22587 Ae 8/14 11801
Ergebnis: 75 EUR

Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22200, Porsche 152 041-0
Ergebnis: 75 EUR

Trix H0 22200, E-lok, BR 152 041-0 "Porsche" met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22540 DB E 91 99
Ergebnis: 75 EUR

Trix H0 28020, E-lok DB E 91 99 met originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0 43186 en 43194
Ergebnis: 75 EUR

Twee delen Roco H0: 1x 43186 Reissdorf Kolsch met andere verpakking in goede staat en 1x 43194 Doornkaat met originele verpakking in goede staat

Roco H0 62688, D-LM 189 912-9
Ergebnis: 75 EUR

Roco H0 62688, D-LM 189 912-9 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62390, D-LM 185 663-2
Ergebnis: 75 EUR

Roco H0 62390, D-LM 185 663-2 met originele verpakking en in goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Ergebnis: 70 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

7x Oude bllikken kinderspaarpotten
Ergebnis: 70 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

3x Oude Schuco auto's
Ergebnis: 70 EUR

Drie oude Duitse blikken Schuco auto's + sleutels. Bestaande uit: Eén Schuco Varianto Cabrio 3045 Western Germany. Eén Schuco Varianto - Linie 3041 US Zone. Eén Schuco Examico 4001 US Zone (veer kapot...

2x Märklin/Hamo H0: 8378 en 8350
Ergebnis: 70 EUR

Twee loks van Märklin/Hamo H0: 1x 8350 E-lok Re 4/4 460 016-9 en 1x 8378 BR V31 "Hersfelder Eisenbahn", beide met originele verpakking en in goede staat.

Lot diverse model auto's, 20e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Negen zakken vol diverse model auto's. 20e Eeuw. Onder andere: Matchbox, Majorette, Solida et cetera. In redelijke staat.

2x Pop
Ergebnis: 70 EUR

Twee Halfdolls, porselein en stof. Duitsland ca. 1920. Beide met originele kleding. Daarbij één halfdoll incompleet.

2x Roco H0 43193 en 43190
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen Roco H0: 1x 43193 Dom Kolsch met originele verpakking in goede staat en 1x 43190 Night & Day met originele verpakking in goede staat

Trix H0 22723, Serie 122 SNCB
Ergebnis: 70 EUR

Trix H0 22723, Serie 122 SNCB 2201 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62703, DBAG 152 041-0
Ergebnis: 70 EUR

Roco H0 62703, DBAG 152 041-0 (Porsche) met originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 57984 en 59441
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Ergebnis: 65 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Trix H0, 22541, V188 001
Ergebnis: 65 EUR

Trix H0 22541 Dieselloc V188 001 Deutsche Bundesbahn met originele verpakking en in goede staat.